Domov Novinky Real Madrid potrebuje veľký podpis

Real Madrid potrebuje veľký podpis

Autor: Stefan Elek
6 komentárov 2359 videní

Carlo Ancelotti podpísal svoju zmluvu 1.Júna 2021. Odvtedy upiera svôj zrak o to, aby španielskeho giganta vrátil na správnu cestu.

Po odchode Sergia Ramosa zostáva Ancelottimu 43 dní v prestupovom okne na to, aby urobil nejakú zmenu v tíme.

Táto nedeľa bude jeho prvou skúškou, keď sa Real stretne so škótskym majstrom Rangers FC, ktorý vedie Steven Gerrard.

Niektorí ľudia hovoria, že pokračovanie v tom istom klube nie je nikdy rovnaké ako pôvodné pôsobenie v klube, ale Ancelotti to musí mať na pamäti a bude sa snažiť vylepšiť pôvodné angažmá v Reale Madrid, ktoré skončilo v roku 2015.

Novinár Realu Madrid Miguel Angel Diaz sa podelil o svôj názor na situáciu v klube. „V najhoršom prípade nemusí byť dosť peňazí na prestup, ktorý by mal výrazný vplyv na tím,“ povedal pre COPE.

„Neviem, či prišiel do Madridu ako „prechodný“ tréner predtým, ako v nasledujúcom roku nastúpi iný tréner, ale v skutočnosti, ak Ancelotti vyhrá titul, bude v klube pokračovať,“ doplnil pre COPE.

Ancelotti prevzal funkciu trénera Realu Madrid, keď ho Pérez uprednostnil pred Antóniom Contém, Massimilianom Allegrim, Xabim Alonsom a  Mauríciom Pochettinom.

Všetci novinári Realu Madrid sú na tom rovnako. Klub potrebuje pokojnú atmosféru v kádri a ubezpečenie, že medzi hráčmi a klubom neexistuje žiadna vojna.

„Veľký podpis a Ancelottiho vedenie je to, čo Real Madrid potrebuje, aby sa vrátil k dokonalosti,“ uviedol pre MARCA španielsky novinár Aston Meana.

Zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
6 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

6
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x