Domov Novinky Real Madrid nechcel odložiť zápas s Osasunou

Real Madrid nechcel odložiť zápas s Osasunou

Autor: Marek Varga
155 videní

Klub považoval za správne, že sa včera zápas s Osasunou nakoniec uskutočnil. Tréner a hráči s tým po zápase nesúhlasili.

Zidanove včerajšie vyhlásenia na zápas v Pampolone a jeho názor, že sa nemalo hrať včera je v rozpore s vyjadrením jeho klubu. Real Madrid oficiálne nepodal žiadosť na vedenie ligy, aby sa zápas odohral v inom termíne.

Jediné, čo klub riešil bolo to, že či by sa mohlo začať hrať v sobotu o 16:15. Zamestnanci Osasuny pripravovali ihrisko celý deň a hoci terén nebol ideálny, večer sa dalo hrať.

Niektorí hráči, najmä Courtois sa sťažovali, že museli letieť v nebezpečných podmienkach. Boli to práve Los Blancos, ktorí sa rozhodli počkať na let do Pamplony.

Keď Los Blancos čakali v lietadle, sťažnosti hráčov pokračovali. Boli znepokojení poveternostnými podmienkami. Klub však bol v neustálom kontakte s La Ligou, aby zvážil možné scenáre.

Samozná La Liga im ponúkla aj možnosť vrátiť sa do Valdebebas, aby v sobotu ráno mohli vycestovať, ale ľudia zodpovední za výjazdy dostali od leteckej spoločnosti Iberia správu, že za hodinu bude možné vzlietnuť.

La Liga a Real Madrid boli od piatkového popoludnia v neustálom kontakte. La Liga zo strany klubu nepociťovala žiadny hnev ani nič podobné, takže všetkých teraz prekvapujú správy, ktoré sa v posledných hodinách objavili v médiách.

Real Madrid bol toho názoru, že lepšie je odohrať zápas v pôvodne naplánovanom termíne, nakoľko akékoľvek preplánovanie by narušilo už aj tak hustý program.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x