Domov Mužstvo Real Madrid môže zastaviť prestup Mariana do Sevilly

Real Madrid môže zastaviť prestup Mariana do Sevilly

Autor: Administrátor
0 komentárov 86 videní

Včera sa v tlači objavila správa, že Sevilla má vážny záujem o Mariana, ktorý vlani prestúpil z Realu Madrid do Lyonu. Teraz má biely balet posledné slovo na to, aby zastavili tento prestup a priviedli ho späť na Bernabéu namiesto toho, aby ho videli v drese Sevilly.

Dohoda medzi Sevillou a Lyonu už je na svete, teraz je na rade Real Madrid, ktorý má 48 hodín na to, aby Mariano zamieril späť do hlavného mesta Španielska. Marianovi sa v Lyone mimoriadne darí, vo svojej prvej sezóne nastrieľal 21 gólov.

[quote bcolor=“#81d742″]

NÁBOR ČLENOV DO SLOVENSKÉHO FANKLUBU
Najbližší nábor členov do fanklubu La Peňa Madridista de Eslovaquia sa uskutoční od 1.11.2018 do 31.12.2018spustením registrácie na tejto webstránke. Členstvá budú platné pre rok 2019 a budú predstavené na valnom zhromaždení, ktoré sa uskutoční v októbri 2018 (termín a miesto konania budú upresnené).

Aj vy môžete podporiť našu aktivitu, stať sa súčasťou Madridismo a užívať si benefity. Viac info tu - MADRIDISMO

Zabezpečte si, aby Vám neunikla žiadna informácia o najbližšej spustenej registrácie do fanklubu vyplnením TOHTO FORMULÁRA

[/quote]

Prezident Lyonu Jean-Michelu Aulas sa vyjadril, že jeho zámerom je predať Mariana do Premier League a inkasovať za neho 70 miliónov eur. Madrid je pripravený rokovať, aj keď túto sumu nezaplatí a to ešte drží stále 35% z budúceho predaja hráča.

Nakoniec Mariano nešiel do Premier League a Sevilla je pripravená zaplatiť 30 miliónov eur plus ďalších 5 miliónov za bonusy.

Lyon informoval Real Madrid o tom, aby o ponuke vedeli a z predaja by do pokladnice Realu Madrid poputovalo 12 miliónov eur. Teraz je rad už len na Reale Madrid, aby sa k celej veci vyjadrili.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x