Domov Novinky Raúl nebude trénerom Villarrealu

Raúl nebude trénerom Villarrealu

Ak sa nestane nič neočakávané, Raúl González zostane v Castille a nenahradí Quiqueho Setiéna na poste trénera Villarrealu, uvádzajú španielske médiá.

Autor: Marek
0 komentár

Po rozbore mnohých možností je klub z La Cerámica veľmi blízko k uzavretiu dohody s Josém Rojom Martínom, populárnym Pachetom, ktorý sa stal prvou možnosťou vedenia Žltej ponorky. Tieto informácie potvrdzujú El Chiringuito a Radio SER.

MARCA tvrdí, že oficiálne oznámenie o angažovaní 55-ročného Španiela sa môže objaviť už čoskoro, pretože majitelia klubu z Valencie chcú meno nového trénera oznámiť čo najskôr.

Prezident Fernando Roig chce, aby sa nový tréner ujal tímu čo najskôr, aby nepredlžoval situáciu, v ktorej sa mužstvo nachádza. Pre Pachetu by to bol návrat na trénerskú lavičku po manažovaní Realu Valladolid, z ktorého ho v polovici sezóny po postupe do Primera División vyhodili.

Španielske médiá vo štvrtok informovali, že Raúl bol veľmi blízko dohody s Villarrealom. Denník MARCA potvrdil, že tréner Castilly mal informovať Real Madrid o kontakte zo Žltej ponorky a Los Blancos mu dali plný súhlas na rozhovory.

Denník dokonca informoval, že klub už vybral jeho nástupcu, ktorým sa mal stať Álvaro Arbeloa. Rozhovory medzi oboma klubmi však neviedli ku konsenzu a všetko nasvedčuje tomu, že El Siete zostane trénerom Castilly aj v tejto sezóne.

Podľa MARCA je Raúl momentálne s tímom v Jaéne, kde rezerva odohrá v sobotu ligový zápas proti Linares.

Denník dodáva, že Villarreal nebol Raúlovou prvou ponukou za posledné týždne, ale určite najvážnejšou. Predtým tímy ako Eintracht, Schalke, Espanyol a Leeds zvažovali zamestnať Španiela, ale Raúl zakaždým odmietol a uprednostnil projekt Castilly.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x