Domov La Fábrica Raúl bol kandidátom na trénera Villarrealu

Raúl bol kandidátom na trénera Villarrealu

Žltá ponorka hľadá nového trénera po tom, čo v utorok vyhodila Quiqueho Setiéna. Súčasný tréner Castilly bol v hľadáčiku Villarrealu.

Autor: Marek Varga
0 komentár

Raúl González je vo svojej piatej sezóne zodpovedný za Castillu, tím, ktorý bol pred pár mesiacmi blízko k postupu do Segunda División.

Tréner sa počas týždňa pripravoval na tretí zápas v Primera RFEF. Nič ho neprinútilo zmeniť svoju rutinu, ani záujem zo strany Villarrealu, ani žiadne iné okolnosti. Bývalý kapitán je úplný profesionál a jeho myseľ sa sústreďuje len na hráčov a najbližší zápas rezervy.

Nie je to prvýkrát, čo nejaký tím prejavil záujem o súčasného trénera rezervného tímu Realu Madrid a odpoveď bola vo všetkých prípadoch vždy rovnaká a nič ho neprinútilo zmeniť názor na zotrvanie pri kormidle Castilly. Vždy v tom mal jasno.

Villarreal po utorňajšom vyhodení Quiqueho Setiéna hľadá náhradu. Vedenie klubu chce väčšiu disciplínu, prísnosť v každodennom riadení mužstva a priznalo to aj samotným hráčom.

Na stole sa objavilo niekoľko mien. Prvým bol Marcelo Gallardo, no k dohode s ním nedošlo. Hovorilo sa aj o Eduardovi Coudetovi, no s bývalým trénerom Celty nie je nič dotiahnuté. Pacheta, Lopetegui… to sú len niektorí z trénerov spojených so žltou ponorkou.

Včera popoludní sa v tejto súvislosti začalo spomínať aj Raúlovo meno po tom, čo televízia Dazn informovala o záujme zo strany súčasného trénera Castilly.

Eintracht Frankfurt, Espanyol a Leeds United boli tímy, ktoré ho v posledných mesiacoch oslovili, alebo Schalke 04 pred časom.

Raúl vylúčil zakaždým možnosť, že opustí Real Madrid. Je to jeho domov a cíti sa tam najlepšie. MARCA dnes popoludní informovala, že Los Blancos nesúhlasia s odchodom Raúla do Villarrealu, keďže už sezóna začala.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x