Domov Prestupy Ramos sa stane futbalistom Al-Ittihad

Ramos sa stane futbalistom Al-Ittihad

Ostávajú posledné hodiny na registráciu hráčov do Ligy majstrov. Seville stále chýba hráč, ktorý by po boku Jesusa Navasa pôsobil ako domáci hráč.

Autor: Marek Varga
0 komentár

S takmer úplnou istotou to však nebude Sergio Ramos, ktorý sa má presťahovať do Saudskej Arábie.

Španiel zostáva bez klubu a iba mimoriadne neočakávaný zvrat udalostí by mohol zabrániť bývalému kapitánovi Los Blancos v prestupe do Al-Ittihad, uvádza MARCA, napriek tomu, že predstava obrancu je silne ovplyvnená možnosťou hrať Ligu majstrov.

Na druhej strane však existuje balík peňazí, ktorý sa dá získať zo saudských klubov. Ak by Sevilla prišla za Ramosom, na peniazoch by nezáležalo, no stopér má v konečnom dôsledku možnosť hrať po boku Karima Benzemu v Al-Ittihad.

Andalúzania majú problémy splniť mzdový limit. V nezáväzných rozhovoroch sa 37-ročný obranmca dokonca aktivistov pýtal, koľko mu môžu ponúknuť, aby mali účtovníctvo v poriadku. Obranca by sa rád vrátil do klubu, z ktorého vyplával do sveta.

V nádeji na ponuku zo Sevilly hráč celé leto odmietal ponuky z MLS, Saudskej Arábie a Turecka. Každá z nich bola finančne veľmi atraktívna.

Prvé zápasy sezóny ukázali, že Sevilla má vzadu poriadne problémy. Až tak, že čoraz viac ľudí spojených s klubom verí, že nezobrať Ramosa bola chyba. Tí, ktorí sú proti jeho návratu, sú teraz v menšine.

Mnohí fanúšikovia a dokonca aj zamestnanci klubu hovoria, že pustiť Sergiov prestup by sa mohlo ukázať ako historická chyba. O to viac, že ​​finančné riziko by bolo minimálne, pretože hráč by mohol podpísať ročný kontrakt za rozumných podmienok.

Jeho predĺženie môže závisieť od cieľov dosiahnutých hráčom alebo tímom. Príchod ikony svetového futbalu by mohol pomôcť aj pri získaní hlavného sponzora, ktorý momentálne chýba. Ale už je neskoro.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x