Domov Mužstvo Ramos, Benzema a Modrič ťahajú Real Madrid v La Lige

Ramos, Benzema a Modrič ťahajú Real Madrid v La Lige

La Liga má za sebou 21 kôl. Trojica Sergio Ramos, Karim Benzema a Luka Modrič sú nosnými piliermi súčasného Realu Madrid.
Všetkým hráčom Realu Madrid v jednej štatistiky kraľuje kapitán Ramos, ktorý odohral 1845 minút. Až do posledného kola nevynechal ani minútu, proti Espanyolu však musel cez polčas pre zranenia striedať, a tak sa jeho stopercentná bilancia pokazila. Doposiaľ strelil päť ligových gólov.
Karim Benzema je najlepším strelcom v La Lige, strelil deväť gólov, z čoho sa dvakrát presadil proti Espanyolu pri výhre 4:2. K tomu pridal tri zásahy v Lige majstrov, dva v Copa del Rey a jeden v Európskom superpohári.
Luka Modrič štartoval v 19 z 21 zápasov, v ktorých strelil dva góly a na tri asistoval. Trafil sa proti obom sevillským klubom – Betisu aj FC.

Zdroj: realmadrid.com