Domov Fanklub & komunita Prvý La Peña Madridista de Eslovaquia CUP úspešne za nami

Prvý La Peña Madridista de Eslovaquia CUP úspešne za nami

Autor: dado23
96 videní

Prvý turnaj pod záštitou prvého a jediného oficiálneho fanklubu Realu Madrid na Slovensku prebehol počas uplynulého víkendu v Dudinciach.

 

Sobotné ráno sa pre náš portál a fanklub nieslo v duchu posledných príprav na náš prvý turnaj, ktorý sme sa rozhodli zorganizovať v telocvični pri Spojenej škole v Dudinciach. Krátko po pol desiatej predniesol úvodné slovo hlavný organizátor turnaja a turnaj sa mohol začať.

 

Hralo sa v dvoch skupinách systémom každý s každým a na turnaj bolo prihlásených celkovo šesť tímov plus dva tímy sme poskladali my – tím v skupine „A“ sa volal La Peña Madridista de Eslovaquia a tím v skupine „B“ HalaMadrid.sk. Na úvodný zápas nastúpili celky Nešťastníkos proti FC Inter 2010, ktorý skončil remízou. Do druhého zápasu nastúpili Vikingos Blancos. Tento tím spomíname aj preto, lebo chlapci merali cestu až od našich južných susedov – jedná sa totiž o oficiálny fanklub Realu Madrid práve z Maďarska.

 

Našim tímom sa v skupinách žiaľ vôbec nedarilo a ani jeden nedokázal z tej svojej postúpiť do ďalších bojov o trofeje. Tím La Peña Madridista de Eslovaquia sa statočne držal a predvádzal kvalitné výkony, no chýbalo mu len trochu viac šťastia. Druhý tím, HalaMadrid.sk, bol na tom ešte horšie a nad vodou ich držal iba brankár, ktorý si nakoniec aj odniesol sošku pre najlepšieho brankára turnaja. Pod nie najlepšie výsledky oboch tímov sa však podpísali aj zranenia ich hráčov.

 

Skupina A Skupina B
FS Pohoda Galacticos
 FC Inter 2010 Vikingos Blancos
 Nešťastníkos Červené Čmuhy
La Peña Madridista de Eslovaquia  HalaMadrid.sk

 

Zo skupín postupovali do semifinále dva najlepšie celky, ktoré sa pobili o účasť vo finále. Prvým finalistom sa stali hráči FC Inter 2010, ktorý zdolal Galacticos a tým druhým FS Pohoda, ktorý bol úspešnejší v súboji proti maďarským fanklubovým kolegom. Boj o tretie miesto sa teda odohral medzi Vikingos Blancos a Galacticos a v tomto zápase bol úspešnejší druhý menovaný tím. Prvý polčas finále (tímy sa už mohli poznať zo základnej skupiny) bol veľmi vyrovnaný a skončil v pomere 1-0 pre FS Pohoda. Na začiatku druhého polčasu Inter 2010 dokázal dokonca vyrovnať, no to bolo v zápase od nich všetko a loptu zo svojej siete museli vyťahovať ešte niekoľkokrát. O víťazovi bolo teda rozhodnuté – prvým držiteľom trofeje pre najlepší tím v turnaji La Peña Madridista de Eslovaquia CUP sa stalo mužstvo FS Pohoda.

 

Konečné poradie prvých štyroch tímov
FS Pohoda
FC Inter 2010
 Galacticos
 Vikingos Blancos

 

Individuálne ocenenia
Najlepší brankár: Ján Oliver Čillík (HalaMadrid.sk)
Najlepší strelec: Jozef Fedin (Galacticos)
 Najlepší hráč: Lukáš Kováčik (FS Pohoda)

 

V neposlednom rade by sme chceli poďakovať našim partnerom, vďaka ktorým sme individuálne výkony najlepších hráčov mohli oceniť poukážkami v rôznych hodnotách – veľké ďakujem patrí cestovnej kancelárii Futbalový sen a stávkovej kancelárii Fortuna.

 

Po turnaji sa vyrazilo na chatu, kde niektorí z účastníkov strávili noc a zabávali sa až do ranných hodín. Po krátkom odpočinku nasledoval odchod domov.

 

Akciu naše Občianske združenie hodnotí ako veľmi vydarenú, pričom turnaj prebehol bez problémov a počas celej akcii vládla dobrá atmosféra. Opäť sme sa mohli stretnúť s fanúšikmi a kamarátmi, ktorých stretávame väčšinou iba na podobných akciách, porozprávať sa a samozrejme zanalyzovať priebeh sezóny Realu Madrid 🙂 Takže všetkým účastníkom a partnerom ešte raz jedna veľká vďaka a dúfame, že sa už čoskoro opäť stretneme. Fotogalériu z akcie môžete nájsť na našom facebooku. ¡Hala Madrid!

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x