Domov Novinky Problémy, ktoré treba vyriešiť

Problémy, ktoré treba vyriešiť

Autor: Administrátor
28 videní

Isco, Vinícius, Jović, Odriozola… Zinedine Zidane má niekoľko tém, ktoré bude musieť v najbližších dňoch definitívne vyriešiť.
Real Madrid po výhre na Camp Nou opätovne potvrdil svoje ašpirácie na obhajobu ligového titulu. Potom Los Blancos zachránili remízu v Gladbachu a dá sa povedať, že po dvoch po sebe idúcich prehrách sa tím Zinedina Zidana trochu upokojil.
Isco
Najväčšia obeť prehry s Cádizom. V zápase s Andalúzanmi opustil počas polčasu ihrisko a odvtedy nenastúpil. Sedel na lavičke proti Barcelone a Borussii a dovolil si verejne analyzovať jeho situáciu: „Ak ma stiahne z ihriska, je to v 50. alebo 60. minúte, niekedy už cez prestávku. Ak ma dá dohry, urobí tak v 80. minúte.“ Sám Zidane ho obhájil slovami: „Ak to povedal, znamená to, že chce hrať a to je dobre.“
Vinicius
V posledných dvoch zápasoch urobil Vinicius viac nesprávnych rozhodnutí. Jeho postoj frustroval spoluhráčov natoľko, že to Karim Benzema nevydržal a počas prestávky s Borussiou pred Ferlandom Mendym otvorene kritizoval jeho výkon. Napriek tomu sa zdá, že táto téma bola vyriešená a objasnená. Na druhej strane je Eden Hazard späť v hre, čo môže pre Viniciusa znamenať menej príležitostí.
Jović
Keď Los Blancos zúfalo potrebovali góly proti Mönchengladbach, Zidane sa rozhodol nevyužiť Luku Jovica. Srbský útočník nemôže rátať s pravidelným hraním, ale zjavne nevyužije ani ten čas, ktorý mu Zidane doprial – 201 minút v La Lige a v Lige majstrov. Ak ešte pridáme k tomu to, že je častokrát hrdinom kontroverzných situácii, Jovićova budúcnosť v Reale Madrid nevyzerá jasne.
Álvaro Odriozola
Ďalší hráč, ktorý sa nevie dostať na správnu cestu. Ani zranenie Daniho Carvajala mu neotvorilo dvete do prvého tímu, pretože taktiež utrpel zranenie. Túto príležitosť využil Lucas Vázquez, ktorý Zidanovi ukázal, že sa na pravej strane cíti ako ryba vo vode. Na základe toho zatiaľ Odriozola nemôže počítať s miestom v základnej zostave.
zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x