Domov Novinky Problém pre Reiniera Jesusa

Problém pre Reiniera Jesusa

Autor: Administrátor
0 komentár 218 videní

Záložník Castilly už v tejto sezóne neodohrá ani jeden zápas. Pre rezervný tím Realu Madrid sa sezóna skončila a prvý tím nemá miesto pre hráča s pasom mimo EÚ.

Vo štvrtok ráno bol Reinier vo Valdebebas, nakoľko klub zvolal všetkých hráčov, aby sa podrobili testom na koronavírus.

Vyhrajte zájazd do Madridu na zápas Real Madrid - Espanyol – VIAC INFORMÁCIÍ

Všetci zamestnanci museli podstúpiť testy a po dvoch dňoch budú známe výsledky a rozhodne sa, čo bude s Reinierom. Brazílčan zaťial nedostal žiadnu správu, takže dodržiava tréningový plán, ktorý môže vykonávať doma.

Logickým riešením by bolo povolať ho do prvého tímu, aby s nim aspoň trénoval. Aj na základe tohto argumentu sa ho Realu Madrid podarilo získať. Brazílčan mal trénovať s prvým tímom a hrať za Castillu.

Problémom je, že Španielska futbalová federácia ukončila všetky súťaže okrem Primera a Segunda Division. Reinier teda hrať nebude, jedinou možnosťou ako udržať jeho aktivitu je pracovať pod vedením Zidana.

Adaptácia Reiniera v Španielsku bola vynikajúca. Podarilo sa mu odohrať tri zápasy za Castillu a okamžite potešil fanúšikov.

Tím má plne obsadené miesta pre hráčov mimo EÚ. Vinicius, Militão a Rodrygo tak blokujú miesta Reinierovi a Kubovi. Jedným zo spôsobov by mohlo byť aj hosťovanie v niektorom z klubov La Ligy.

Ronaldo a jeho Real Valladolid sa už dožadovali jeho služieb. Každopádne klub ani hráč sa ešte nerozhodli.

zdroj: as.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x