Domov Prestupové leto 2021 Prestupy nebudú

Prestupy nebudú

Autor: Marek Varga
21 komentárov 3872 videní

Podľa rádia MARCA mal Florentino vedeniu klubu oznámiť, že klub nebude realizovať žiadne prestupy až do konca prestupového okna. Ancelotti musí hrať s hráčmi, ktorých má.

Veľa sa hovorilo o tom, že Real Madrid bude schopný toto leto priniesť aspoň jednu veľkú posilu.

V prvom rade Kylian Mbappé, ktorý sa s predĺžením zmluvy s Parížom Saint-Germain neponáhľa, ale postoj Nassera Al-Khelaïfa sa zdá byť neoblomný.

Erling Braut Håland mal byť alternatívou, ale aj získanie Nóra sa v tejto chvíli zdá byť nereálne.

Podľa novinára Oskara Martíneza v Rádiu MARCA mal Florentino Pérez predstavenstvu povedať, že klub nebude robiť toto leto žiadne prestupy. Jediným posilnením tímu tak bude David Alaba, ktorému vypršala zmluva s Bayernom a prišiel zadarmo.

Los Blancos budú musieť dôverovať hráčom z hosťovaní, ktorí sa vrátili do svojho tímu. Reč je predovšetkým o Martinovi Ødegaardovi, Garethovi Baleovi a Dani Ceballosovi.

Budúcnosť Jesúsa Valleja, Luku Jovica a Take Kuba je neistá, je však pravdepodobné, že ďalšiu sezónu strávia mimo španielskeho hlavného mesta.

Carlo Ancelotti musí byť spokojný s tým, čo má. Prvé týždne tréningu neboli ľahké, pretože Talian mohol rátať len s hŕstkou hráčov z prvého tímu, v nasledujúcich týždňoch sa však tréningová skupina postupne rozšíri.

V ére obmedzeného množstva financií bude Carletto musieť nájsť „prestupy“ u hráčov, ktorí sa vracajú z hosťovania.

zdroj: Rádio MARCA

Subscribe
Notify of
21 Komentárov
Staršie
Novšie
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

21
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x