Domov Novinky Posledný tréning pred zápasom s RCD Mallorca

Posledný tréning pred zápasom s RCD Mallorca

Autor: Dávid
0 komentár 490 videní

Hráči Realu Madrid v utorok podvečer absolvovali finálne stretnutie v rámci tréningovej jednotky pred štartom dnešného zápasu proti hráčom z Mallorcy. Zápas je na domácom Bérnabeu na programe od 22:00 SEČ. Prinášame všetky podstatné aktuality z utorkového tréningu.

Štart tréningu v tréningovom centre lokalizovanom v Valdebebase bol v utorok na programe o 18:00 SEČ a pred hráčmi posledné dolaďovanie detailov pred výkopom zápasu.

Hráči začali zahrievacími cvičeniami a rozcvičkou, po ktorej nasledovala hra rondo vo viacerých kruhoch. Následne hráči zapracovali na zlepšení svojej kondičnej pripravenosti v rámci cvikov na držanie lopty a vytváraní tlaku na súpera po strate lopty. Záver tréningu patril niekoľkým zápasom na zmenšenom ihrisku.

Ako z nominácie na zápas vyplýva, okruh absentujúcich hráčov sa výrazne opäť nemenil. Naďalej je tvorený hráčmi: Toni Kroos, Marcelo, Ceballos, Bale, Carvajal i Ferland Mendy.

Zatiaľ čo, Ceballos, Mendy, Carvajal i Bale trénovali výlučne vo vnútorných priestoroch tak Toni Kroos a Marcelo sa dostali i na ihrisko, kde pracovali najmä s loptou.

Postupný progres v zotavovaní evidujeme u Toniho Kroosa, ktorý už časť tréningu absolvoval s tímom a prvé informácie hovoria o možnom návrate po reprezentačnej prestávke.

zdroj: realmadrid.com

 

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x