Domov Fanklub & komunita Portál HalaMadrid.sk oslavuje druhé narodeniny

Portál HalaMadrid.sk oslavuje druhé narodeniny

Autor: Marek Varga
0 komentárov 136 videní

Ako ste si mohli v dopoludňajších hodinách všimnúť na našej stránke na Facebooku, zverejnili sme príspevok s oznamom, že dnes náš portál oslavuje svoje druhé narodeniny. Áno priatelia, dnes oslavujeme druhé narodeniny aj vďaka vám.

 

Práve vy naši čitatelia, fanúšikovia, členovia fanklubu prispievate k tomu, že náš web funguje už dva roky. Robíme svoju prácu hlavne kvôli vám. Sme radi, že sa nám podarilo zjednotiť fanúšikov Realu Madrid na Slovensku a sme tak všetci spolu v neustálom kontakte či už prostredníctvom webu, mailovej komunikácie, Facebookovej stránke a samozrejme aj osobne.

 

Do dnešného dňa sme pre vás vypublikovali 4318 článkov, tento je 4319. v poradí :). Aby ste boli v obraze, prinášame vám aj zaujímavú štatistiku od existencie webovej stránky:

1 173 688 – počet zobrazení stránky
699 008 – počet návštev stránky
12 688 – počet fanúšikov na Facebooku
4 319 – počet článkov

Veríme, že sa s mnohými z vás uvidíme aj na akciách fanklubu a prehodíme pár slov. Budeme veľmi radi. A ako inak by sme mohli osláviť s vami narodeniny ako súťažou. Súťažíme o mikinu z fanklubového fanshopu, stačí odpovedať správne vo formulári nižšie a zanechať nám mailovú adresu pre kontaktovanie v prípade výhry.

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x