Domov Prestupové leto 2022 Pôjde Slonina napokon do Chelsea?

Pôjde Slonina napokon do Chelsea?

Všetko nasvedčuje tomu, že brankár s poľskými koreňmi nepôjde na Santiago Bernabéu, ale na Stamford Bridge.

Autor: Marek
0 komentár

18-ročný Gabriel Slonina môže v najbližších hodinách podpísať zmluvu s Chelsea. Túto informáciu priniesol novinár Fabrizio Romano, ktorý informuje, že The Blues porazili Real Madrid v boji o mladého brankára Chicaga Fire, ktorý by v prípade finalizácie transferu stál 10 miliónov eur.

Podľa Fabrizia sa Real Madrid uchádzal o Sloninu, no ponuku Chicago odmietlo. Odmietnutie, ktoré by Chelsea využila na získanie brankára z Illinois, je ďalším veľkým dôvodom, prečo by sa londýnsky klub – teraz vlastnený americkým investičným fondom Clearlake Capital – rozhodol pre jeho podpis.

Tom Bogert, ktorý dodáva informácie z MLS pre Guardian a FourFourTwo, uvádza, že Chelsea je skutočne oveľa bližšie k získaniu brankára ako Real Madrid, ale zatiaľ nie je nič oficiálne dohodnuté.

Los Blancos chceli, aby Slonina strávil ďalšiu sezónu v Castille a potom sa pripojil k prvému tímu. Zatiaľ nie je jasné, kto bude v nasledujúcej sezóne rezervným brankárom.

Všetko závisí od toho, aké rozhodnutie urobí Andriy Lunin. Ak sa Ukrajinec rozhodne odísť hľadať väčšiu minutáž, Los Blancos môžu staviť na Davida Ospinu, ktorému vyprší zmluva s Neapolom 30. júna tohto roku.

zdroj: as.com, Twitter

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x