Domov Prestupové leto 2022 Pogba chce do Realu Madrid

Pogba chce do Realu Madrid

Autor: Marek
14 komentárov

Paul Pogba naďalej odmieta ďalšie návrhy na predĺženie zmluvy s Manchestrom United, ktorú má platnú do júna 2022.

Francúzsky stredopoliar má v hlave iba Real Madrid, do ktorého chce prestúpiť zadarmo.

Paul Pogba odmieta ďalšie ponuky, ktoré prišli jeho agentovi – tie, čo sa týkajú predĺženia zmluvy s Manchestrom United a chce prestúpiť do iného klubu.

Podľa denníka MARCA plánuje francúzsky stredopoliar nasledovať kroky svojho mladšieho krajana Kyliana Mbappého a urobiť všetko pre to, aby si jedného dňa zahral aj za Real Madrid.

Pogbov súčasný kontrakt s červenými diablami platí do 30. júna 2022, čo znamená, že od januára bude môcť začať úplne otvorené rozhovory s vedením kráľov, aby sa po skončení aktuálnej sezóny úplne zadarmo presťahoval na Santiago Bernabéu.

Manchester United bude, samozrejme, bojovať až do úplného konca o podpísanie novej zmluvy s 28-ročným Francúzom, ale o štyri mesiace to už neovplyvnia, ak Pogba chce odísť.

„Chcem hrať iba za Real Madrid,“ takto mal hráč jasne informovať svojho agenta Mina Raiolu o svojich plánoch do blízkej budúcnosti.

Pogbov prestup bol už dlhší čas želaním Zinédine Zidane, ale v klube bola v posledných rokoch malá šanca na podpísanie záložníka.

Hlavnými prekážkami boli čisto finančné záležitosti – výška prestupovej čiastky i zárobok samotného hráča, najskôr v Juventuse a potom v Manchestri United.

Francúz sa v súčasnosti sústredí v rámci prestupu iba na Real Madrid, ku ktorému sa chce pripojiť o rok zadarmo. A treba priznať, že momentálne robí všetko pre to, aby sa mu tento plán skutočne vydaril.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
14 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

14
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x