Domov Novinky Pepe Reina Viníciusovi: Celý čas sa válaš po zemi

Pepe Reina Viníciusovi: Celý čas sa válaš po zemi

Počas druhého polčasu zápasu Realu Madrid s Villarrealom došlo k slovnej roztržke medzi Viniciusom Juniorom a lavičkou Villarrealu na čele s brankárom Pepem Reinom. Čo sa stalo?

3 komentáre

V 80. minúte pohárového zápasu Realu Madrid proti Villarrealu došlo k stretu medzi Mandim a Viníciusom, v ktorom Alžírčan udrel Brazílčana lakťom a následne sa odpískal faul.

Útočník sa po siedmich sekundách zdvihol z trávnika, držal sa za tvár a žiadal, aby jeho súper dostal kartu. Po chvíli sa otočil k lavičke súpera, odkiaľ počul nejaké výkriky.

Ukázalo sa, že Pepe Reina, náhradný brankár Villarrealu v tomto zápase, protestoval proti odpískanému faulu. Rozhodca Gil Manzano mu za toto správanie ukázal žltú kartu, ale Španiel sa nezastavil a pustil sa do výmeny slov s Vinim.

Program Chiringuito z pohybu úst brankára interpretoval, že na Brazílčana zakričal: „Celý čas sa válaš po zemi, vstaň a hraj.“ Samozrejme odzneli aj nejaké vulgarizmy.

Útočník Realu Madrid na posmešky reagoval, ale z jeho úst sa neodčítali žiadne nadávky. Reina pri jednej z odpovedí nazval Viniho „sk****synom“ a vo výmene gest ho pozval na stretnutie pred štadiónom. Chiringuito tiež ukázali, že Vinícius v jednej z následných akcií po góle na 3:2 ukázal prstom aj na Španiela.

Po zápase Reina vošiel na ihrisko a čakal na Viníciusa. Keď k nemu Brazílčan pristúpil, brankár natiahol ruku a útočník mu ju podal. Obaja sa potom rozprávali bez gestikulácie alebo vzájomného odstrkovania, hoci ich sledovali zamestnanci oboch tréningových tímov.

Giovani Lo Celso bol pôvodne tiež zapojený do rozhovoru, ale brankár ho požiadal, aby odišiel. MARCA tvrdí, že argentínsky stredopoliar urazil Viníciusa v snahe vyprovokovať ho.

zdroj: Chiringuito