Domov Mužstvo Pepe novú zmluvu už dostal – dočká sa jej aj Ramos?

Pepe novú zmluvu už dostal – dočká sa jej aj Ramos?

Autor: dado23
0 komentárov 84 videní

Real Madrid pokračuje v poisťovaní si niekotrých hráčov z prvého tímu. Najnovšie sa takým hráčom stal Pepe.

 

Na konci minulej sezóny ho lanárili Manchester City za prestupovú čiastku 25 miliónov eur, ale ani petrodoláre pumpované do klubu, vďaka ktorým by si výrazne polepšil aj vlastnú zmluvu, ho nepresvedčili opustiť svoj milovaný Real Madrid.

 

Real ho uistil, že je dôležitou súčasťou plánov Carla Ancelottiho a sľuboval aj zvýšenie mzdy o 1 milión eur, ktoré malo prísť v septembri.

 

Počas predsezónnej prípravy v USA, Pepe komentoval svoju situáciu nasledovne: „V Reale chcem zostať, ale všetko je na prezidentovi.“ A Florentino Pérez mu na to zareagoval teraz. Stal sa jedným z jeho obľúbencov a je potešený prístupom Portugalca na ihrisku. A to nespôsobila len jeho neochvejná, tvrdá obranná hra, ale aj jeho obrana hodnôt Realu Madrid.

Aj vy môžete podporiť našu aktivitu, stať sa súčasťou Madridismo a užívať si benefity. Viac info tu - MADRIDISMO

 

Po tomto zvýšení platu bude Pepe zarábať 4 milióny eur, pričom časť je fixná a ostatok tvorí 25% hráčových práv.

 

Pepe sa stal Ancelottiho prvou voľbou v obrane, čomu nasvedčuje aj fakt, že v základnej zostave sa objavil v 11 z 13 zápasov. Jedným z kľúčových hráčov bol aj v Lige majstrov, kde nastúpil do všetkých zápasov v základnej zostave.

 

Na novú zmluvu však čaká aj Sergio Ramos, ktorý by mal byť po Cristianovi Ronaldovi, Diegovi Lopézovi a Pepem ďalší na rade. Klub však nezvykne vyjednávať s hráčom skôr ako dva roky pred vypršaním kontraktu. Podpis Ramosa však osobne žiada aj Pérez, ktorý verí, že hráč v Reale ukončí kariéru.

 

Obranca v súčastnosti zarába okolo 5.5 milióna eur a spolu s kapitánom Casillasom to je hráč, ktorý po Ronaldovi zarába najviac.

 

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x