Domov Novinky Opäť pochybnosti u Daniho Ceballosa

Opäť pochybnosti u Daniho Ceballosa

Pre Daniho Ceballosa má menovanie do základnej zostavy cenu zlata.

Autor: Marek Varga
0 komentár

V zápase proti Villarrealu došlo v strede poľa k rotácii, Dani dostal svoju šancu v základnej zostave, ale… sklamal.

Tréner sa rozhodol Španiela vystriedať v 75. minúte súboja za stavu 2:2. Ancelotti vychádzal z predpokladu, že mužstvo potrebuje väčšiu silu, ktorú by mu mohol dať dynamický Camavinga.

Takéto stretnutia určite nepomáhajú Danimu prelomiť patovú situáciu ohľadom jeho budúcnosti v hlavnom meste Španielska.

Samotný tréner minulý piatok vyhlásil, že hráč figuruje v jeho plánoch na budúcu sezónu, no klub k tejto téme pristupuje skôr opatrnejšie.

Podľa reportérov denníka AS Real skutočne plánuje predložiť Ceballosovi ponuku na novú zmluvu, ale skôr s dobrými úmyslami, než aby sa pustil do ostrých rokovaní s hráčom o finančných podmienkach.

Všetko bude závisieť aj od prístupu samotného hráča na ihrisku. Od začiatku roka Andalúzan rozhodne získal na dôležitosti a zaznamenal niekoľko skvelých výkonov, ale potom postupne spomalil. Pred zápasom s Villarrealom zaznamenal Dani sériu piatich po sebe idúcich ligových zápasov, ktoré začal na lavičke.

Pre Carletta je zotrvanie stredopoliara zaujímavou možnosťou, pokiaľ ide o udržanie čerstvosti stredu poľa. Najmä preto, že ďalší osud Kroosa a Modrića je stále neistý.

Kroky, ktoré vedenie počas leta vykoná, bude robiť s maximálnou opatrnosťou. O budúcnosti Ceballosa a Asensia zatiaľ stále nie je rozhodnuté. Kľúčový bude, ako už bolo spomenuté, pomer futbalovej kvality a finančných požiadaviek.

Pokiaľ ide o nové zmluvy ostatných hráčov, v prípade Benzemu a Nacha je otázkou času, kedy bude oficiálne oznámená dohoda. Vedenie myslí aj na zvýšenie platu pre Camavingu a Rodryga, ktorí najmä v minulom ročníku Ligy majstrov dokázali, ako veľa pre tím znamenajú.

Na druhej strane, Ceballos a Asensio majú pred sebou ešte kus cesty, aby sa presadili.

zdroj: as.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x