Domov Novinky Olympiacos plánuje rozviazať zmluvu s Marcelom

Olympiacos plánuje rozviazať zmluvu s Marcelom

Brazílčan by mohol byť čoskoro bez klubu, pretože Gréci s ním nie sú spokojní a tréner ho nevidí v plánoch na druhú časť sezóny.

Autor: Marek Varga
2 komentáre

Už po štyroch mesiacoch pôsobenia Marcela v Olympiacose môže dôjsť ku koncu tohto dobrodružstva. Klub má v pláne rozviazať zmluvu s obrancom.

Ešte to nie je isté, ale všetko nasvedčuje tomu, že sa tak stane. Brazílčan sa v gréckom klube neuchytil a najlepší nie je ani jeho vzťah s Míchelom, ktorý ho do svojich plánov nezahŕňa.

Marcelova situácia je naozaj zarážajúca. Krajný obranca prišiel do Atén v septembri po tom, čo mu v júni vypršala zmluva s Realom Madrid a v lete bolo okolo neho veľa otáznikov.

Michel prevzal grécky klub o mesiac neskôr a bol to práve on, kto umožnil Brazílčanovi debutovať. Pod Carlosom Corberánom sa Marcelo na trávniku neobjavil pre fyzické problémy.

Marcelov debut prišiel v druhom zápase Míchela, ale Brazílčan trénera nepresvedčil. Nenastúpil ani na jeden zápas v základnej jedenástke.

Michelove výsledky v jeho dvanástich zápasoch tiež nie sú mimoriadne pôsobivé: päť víťazstiev, štyri remízy a tri prehry.

Jeho tím zaostáva o 12 bodov na vedúci Panathinaikos a skončil na poslednom mieste svojej skupiny Európskej ligy. Po prestávke sa grécky tím bude musieť vrátiť do výrazne lepšej formy… a pravdepodobne tak urobí bez Marcela.

zdroj: relevo.com

Subscribe
Notify of
2 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

2
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x