Domov Novinky Olocip: Traja hráči Realu v najlepšej jedenástke

Olocip: Traja hráči Realu v najlepšej jedenástke

Spoločnost Olocip, ktorá sa špecializuje na využitie umelej inteligencie vo futbale, zverejnila najlepšiu jedenástku prvých zápasov osemfinále Ligy majstrov.

Autor: Marek Varga
2 komentáre

Prvá séria zápasov v rámci osemfinále Ligy majstrov je za nami. Z Realu Madrid boli do najlepšej jedenástky zaradení Karim Benzema, Éder Militão a Vinícius.

V utorok hral Real Madrid vonku s Liverpoolom a na tento zápas budú fanúšikovia Los Blancos ešte dlho spomínať.

Fantastický výkon jednotlivých hráčov Realu ocenila aj spoločnosť Olocip, ktorá z prvých ôsmich zápasov vyraďovacej fázy vybrala najlepších jedenásť na základe individuálnej hodnoty generovanej každým hráčom.

Do najlepšej jedenástky patrili Karim Benzema, Éder Militão a Vinicius. Olocip vymenovala Francúza za MVP prvej série zápasov.

Útočník, ktorý dvakrát skóroval na Anfielde, si svojimi akciami na ihrisku vygeneroval individuálnu hodnotu 1,95. Jediný hráč, ktorý sa k jeho výsledku priblížil, je Vinicius (1,85).

Militãov koeficient bol na úrovni 1,32. Stojí za zmienku, že Olocip zameriava svoju analýzu nielen na frekvenciu aktivít, ale aj na ich kvalitu.

Celkovo sa do najlepšej jedenástky dostali hráči zo šiestich klubov. Okrem troch madridistov tam boli zaradení aj André Onana (0,89), Giovanni Di Lorenzo (1,47), Joško Gvardiol (1,11), Marcel Halstenberg (0,39), Hakan Çalhanoğlu (0,58), Kingsley Coman (1,20), Riyad Mahrez (0,91) a Victor Osimhen (1,48).

zdroj: twitter.com

Subscribe
Notify of
2 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

2
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x