Domov Novinky Oficiálne: zápas proti Realu Sociedad je preložený

Oficiálne: zápas proti Realu Sociedad je preložený

La Liga vyhovela žiadosti Realu Madrid o preloženie zápasu proti Realu Sociedad z dôvodu postupu kráľovského tímu do semifinále Ligy majstrov.

Autor: Marek Varga
0 komentár

La Liga na svojich sociálnych sieťach oficiálne oznámila, že upravila program zápasov 33. kola. Na žiadosť Realu Madrid sa rozhodla presunúť jeho zápas vonku proti Realu Sociedad zo soboty 27. apríla na deň predtým, teda na piatok 26. apríla. Čas zápasu zostal nezmenený a bude sa hrať o 21:00.

Ak by sa zápas skutočne odohral v termíne oznámenom koncom marca, kráľovský tím by mal málo času na adekvátnu prípravu na svoje prvé semifinále Ligy majstrov proti Bayernu Mníchov, keďže v Nemecku sa má hrať už v utorok 30. apríla a do bavorskej metropoly musí odcestovať najneskôr v pondelok, aby mohol uskutočniť aktivity na štadióne svojho súpera a splniť požiadavky UEFA na účasť na tlačovej konferencii.

Preloženie zápasu umožní Los Blancos získať ďalších 24 hodín na zotavenie, absolvovať dva tréningy vo Valdebebase, jeden v sobotu a druhý v nedeľu, pred cestou do Mníchova a už v pondelok pracovať v Allianz Arene, kde sa má odohrať semifinále Ligy majstrov.

Preloženie zápasu proti Realu Sociedad je určitým prekvapením, pretože pri pohľade na predchádzajúce roky La Liga pod vedením Javiera Tebasa nezvykne vyhovieť klubu Florentina Péreza.

Real Madrid zostal jediným španielskym zástupcom v semifinále Ligy majstrov, keďže FC Barcelona a Atlético Madrid vypadli zo súťaže vo štvrťfinálovej fáze.

Program Realu Madrid na obdobie zápasov proti Bayernu

21. apríla, nedeľa, 21:00 La Liga, Real Madrid – FC Barcelona
26. apríla, piatok, 21:00 La Liga, Real Sociedad – Real Madrid
30. apríla, utorok, 21:00 Liga majstrov, Bayern Mníchov – Real Madrid
4. mája, sobota, 16:15 La Liga, Real Madrid – Cádiz CF
8. mája, streda, 21:00 Liga majstrov, Real Madrid – Bayern Mníchov
11. – 12. mája, –:–, La Liga, Granada CF – Real Madrid.

zdroj:

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x