Domov Novinky Oficiálne: Rüdiger je zranený!

Oficiálne: Rüdiger je zranený!

Antonio Rüdiger nenastúpi na dnešný zápas, klub vydal stanovisko.

Autor: Marek
0 komentár

„Po testoch, ktoré dnes vykonali lekári Realu Madrid, sa zistilo, že náš hráč Antonio Rüdiger má zranený m. vastus lateralis na ľavej nohe. Zranenie bude naďalej monitorované,“ uviedli Los Blancos na oficiálnom webe.

Španielske médiá uvádzajú, že Nemcova prestávka potrvá približne dva týždne. To znamená, že Antonio vynechá nielen zápas proti Girone, ale aj zápasy vonku proti Lipsku (13. februára) a Rayo Vallecano (18. februára).

Snáď by sa mohol vrátiť na domáci zápas proti Seville (25. februára), ale trénerský štáb sa bude chcieť vyhnúť rizikám. Po zápase proti Andalúzanom pôjdu Los Blancos na Estadio Mestalla (2. marca) a práve tam by sme mohli Rüdigera v základnej zostave.

Klub upravil nomináciu aj na dnešný zápas. Nemca nenahradí žiadny iný hráč. Tréner bude mať k dispozícii 20 hráčov, medzi ktorými budú iba štyria obrancovia prvého tímu: Dani Carvajal, Lucas Vázquez, Fran García a Ferland Mendy.

Tréner bude môcť využiť 19-ročného Jacoba Ramóna z Juvenilu A, no hlavnými obrancami budú zrejme Dani Carvajal a Aurélien Tchouaméni.

zdroj: realmadrid.com, marca.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x