Domov Novinky Oficiálne: Nacho suspendovaný na jeden zápas

Oficiálne: Nacho suspendovaný na jeden zápas

Stredný obranca Realu Madrid dostal za červenú kartu proti Deportivu Alavés dištanc na jeden zápas a teda vynechá ligový súboj s Mallorcou.

Autor: Marek Varga
0 komentár

Nacho vynechá zápas proti Malorke naplánovaný na 3. januára po tom, čo bol vylúčený na Estadio de Mendizorroza minulý štvrtok 21. decembra za faul na Sama Omorodiona v 57. minúte.

Súťažný výbor sa rozhodol potrestať hráča Realu iba na jeden zápas, aj keď tento rok už 30. septembra dostal červenú kartu v zápase proti Girone. Vtedy jeho absencia predstavovala dva zápasy.

Rozhodca Díaz de Mera zaznamenal incident na štadióne Deportiva Alavés takto: „Zásah do súpera, keď sa bojovalo o loptu nadmernou silou.“

Rozhodnutie o suspendovaní 33-ročného hráča na jeden zápas bolo prijaté na základe článku 130.1 Disciplinárneho poriadku federácie: za hrubé správanie počas zápasu s dodatočnou pokutou 350 eur pre klub a 600 eur pre hráča.

Nacho videl počas svojej seniorskej kariéry v Reale Madrid štyri červené karty. Dve priame (obe v tejto sezóne) a dve vyplývajúce z dvoch žltých kariet.

zdroj: rfef.es

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x