Domov Novinky Oficiálne: Dani Carvajal je zranený

Oficiálne: Dani Carvajal je zranený

Klub oznámil, že španielsky obranca je mimo hry a niekoľko dní nebude môcť spolupracovať so svojimi spoluhráčmi. Dani Carvajal utrpel zranenie počas posledného zápasu proti Granade.

Autor: Marek
0 komentár

Oficiálna stránka Realu Madrid zverejnila správu o zdravotnom stave Daniho Carvajala. „Po testoch, ktoré u nášho hráča vykonali lekárske služby Realu Madrid, bolo diagnostikované zranenie lýtkového svalu na ľavej nohe. Zranenie sa bude monitorovať,“ píše sa v lekárskej správe.

Španielske médiá uvádzajú, že Španiel bude mať minimálne dvojtýždňovú prestávku. To znamená, že pravý obranca určite nenastúpi v najbližších zápasoch proti Betisu, Unionu Berlín a Villarrealu.

Tridsaťjedenročný hráč môže byť pripravený nastúpiť na zápas proti Deportivu Alavés, proti ktorému Los Blancos nastúpia 21. decembra. Pôjde o posledné stretnutie pred vianočnou prestávkou.

Carvajal sa zranil počas posledného ligového zápasu proti Granade. Obranca pocítil v závere prvého polčasu bolesť v ľavom lýtku a v šatni sa rozhodlo, že je lepšie zbytočne neriskovať, prípadne si zhoršiť zranenie, a tak ho po prestávke na ihrisku vystriedal Lucas Vázquez, ktorý s najväčšou pravdepodobnosťou nastúpi aj v najbližších troch zápasoch.

Pravý obranca sa pridáva k zraneným Thibautovi Courtoisovi, Éderovi Militãovi, Aurélienovi Tchouaménimu, Eduardovi Camavingovi, Ardovi Gülerovi a Viníciusovi Júniorovi, ako aj Lukovi Modricovi, ktorý zápasí s natiahnutými ľavými stehennými svalmi, no mal by byť pripravený nastúpiť na ďalší zápas proti Betis.

zdroj: realmadrid.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x