Domov Novinky OFICIÁLNE: Ceballos 2027!

OFICIÁLNE: Ceballos 2027!

Klub oficiálne potvrdil predĺženie zmluvy s Danim Ceballosom.

Autor: Marek Varga
3 komentáre

„Real Madrid a Dani Ceballos dosiahli dohodu o predĺžení zmluvy, ktorá bude platná do 30. júna 2027.“

„Dani Ceballos odohral za Real Madrid v štyroch sezónach 120 zápasov a vyhral 11 titulov: 2 Ligy majstrov, 3 Majstrovstvá sveta klubov FIFA, 2 Európske superpoháre, 1 La Ligu, 1 Copa del Rey a 2 Španielske superpoháre.“

„Dani Ceballos odohral za španielsky národný tím 13 zápasov. Bol tiež majstrom Európy so španielskymi reprezentáciami do 19 a 21 rokov,“ informovali Los Blancos na svojej oficiálnej stránke.

Rovnako ako pri Kroosovi a Nachovi, klub neoznámil, že sa plánuje špeciálna ceremónia, ako tomu bolo v minulosti, keď sa hráči stretli s Florentinom Pérezom, aby podpísali zmluvu, urobili si pár pamätných fotografií a potom sa zúčastnili tlačovej konferencii, kde hráč odpvoedal na otázky novinárov.

Ceballos je teraz na dovolenke a do Valdebebas sa vráti 10. júla, keď Los Blancos začnú prípravy na budúcu sezónu. Súčasný kontrakt stredopoliara mal vypršať 30. júna tohto roku a už dlhšie sa šepkalo, že Dani zostáva v klube, napriek tomu, že Los Blancos podpísalo zmluvu s Judom Bellinghamom a 26-ročný hráč váhal, či sa pre neho nájde miesto v klube.

Dani je tretím hráčom, ktorý tento rok oficiálne predĺžil zmluvu. Lukovi Modrićovi končí zmluva 30. júna. Podľa najnovších medializovaných informácií má aj Chorvát podpísať novú zmluvu.

zdroj: realmadrid.com

Subscribe
Notify of
3 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

3
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x