Domov Novinky Odriozola hráčom Realu Madrid v sezóne 2020/21

Odriozola hráčom Realu Madrid v sezóne 2020/21

Real Madrid sa rozhodol, že si nechá v tíme Álvara Odriozolu, ktorý asistoval Lewandowskemu na gól v zápase s Chelsea.
Álvaro Odriozola zostane v Reale Madrid počas sezóny 2020/21.
Odriozola je ešte momentálne na hosťovaní v Bayerne Mníchov, ktoré sa dá považovať za neúspešné kvôli nedostatku minút, ktoré špenielsky obranca v nemeckom klube odohral.
V sobotu mal aj svetlý moment, nakoľko sa v 71. minúte dostal na ihrisko v zápase Ligy majstrov proti Chelsea a odvďačil sa asistenciou pri štvrtom góle svojho tímu pri celkovom víťazstve 4-1, ktorý dal Robert Lewandowski.
Z gólu sa tešil aj samotný Odriozola, ktorý od radosti zdvihol Lewandowskeho, ktorý má 80 kilogramov.
Odriozola odohral od januára za Bayern iba päť zápasov. Zizou v ňom stratil dôveru a odišiel do Nemecka.
Po odchode Achrafa Hakimiho do Interu je tu opäť nádej, že by sa baskický obranca mohol presadiť. S klubom má Odriozola zmluvu platnú až do roku 2024.
Keď ho Real Madrid podpísal pred dvomi rokmi z Realu Sociedad, jeho cena bola 30 miliónov eur. Tá je momentálne na hodnote 16 miliónov eur podľa Transfermarkt.
zdroj: as.com