O nás

 

La Peña Madridista de Eslovaquia je označenie 1. oficiálneho fanklubu Realu Madrid C. F. na územi Slovenskej republiky. Ide o jedinečný projekt fanúšikov Realu na Slovensku. Jeho základy su vybudované na úzkej spolupráci s klubom a jeho hodnotami. Vznik tohto oficiálneho fanklubu sprevádzalo množstvo práce a úsilia smerovaných k jedinému cieľu, aby aj fanúšikovia Realu Madrid C. F. na Slovensku mali svoju oficiálnu štruktúru a formu na podporovanie a zvyšovanie povedomia Realu Madrid C. F. na územi Slovenskej republiky. Myšlienka vytvoriť niečo také, ako je oficiálny fanklub Realu na Slovensku vznikla na jar v roku 2012. Po prvotných a neformálnych úvahách sa pár nadšencov a fanúšikov Realu rozhodlo urobiť všetko preto, aby aj fanúšikovia Realu Madrid C. F. na Slovensku mali svoj oficiálny fanklub. Po dlhých a náročných mesiacoch sa podarilo pripraviť všetky nevyhnutné dokumenty na registráciu ministerstvom a následné schválenie fanklubu klubom. Dňa 26.06.2013 bola “La Peña Madridista de Eslovaquia” oficiálne zeregistrovaná, ako občianske združenie Ministerstvom vnútra SR. Po registrácii fanklubu na územi SR bola “La Peňa Madridista de Eslovaquia” dňa 30.9.2013 schválená klubom a zaradená do oficiálneho zoznamu “supporters clubs” Real Madrid C. F. Charakter a identita “La Peña Madridista de Eslovaquia” je obsiahnutá v oficiálnom logu fanklubu. Ktorý tvoria prvky oficiálneho loga Realu Madrid C. F. a prvky štátnych symbolov SR. Práve spojitosť týchto symbolov vyjadruje vieru a ducha spolupráce medzi klubom Real Madrid C. F. a fanklubom La Peña Madridista de Eslovaquia.

 

Cieľ občianskeho združenia La Peña Madridista de Eslovaquia

 

Základnou myšlienkou tohto projektu sú práve prvotné úvahy a nadšenie, na ktorých vznikol tento oficiálny fanklub. Jedná sa o snahu sformalizovať a zjednotiť všetkých fanúšikov Realu na Slovensku a vytvoriť rešpektovanú a jednotnú základňu tohto nášho milovaného klubu. V spolupráci s rôznymi partnermi a inštitúciami chceme členom fanklubu prinášať množstvo výhod, projektov a podujatí nielen na na územi SR, ale aj na Europskej úrovni samozrejme s dôrazom na spoluprácu s Madridom. Ako fanklub chceme dôstojne reprezentovať filozofiu a ducha Madridizmu a šíriť dobré meno klubu na Slovensku prostredníctvom silnej, rešpektovanej a charakternej členskej základne. Pokiaľ máte záujem stať sa členom tohto oficiálneho fanklubu, stačí prejsť do sekcie Ako sa stať členom?.

 

SYMBOL OZ La Peña Madridista de Eslovaquia:

Logo_hala-madriddd

Symbolizuje nás logo, ktoré bolo vytvorené z originálnej predlohy oficiálneho loga klubu Real Madrid C.F. a bolo prispôsobené slovenským symbolom. Vo vrchnej časti vidieť tri kopčeky a dvojkríž, ktoré symbolizujú Slovensko ako krajinu v štátnom znaku. V spodnej časti prechádza logom stuha s názvom nášho oficiálneho fanklubu La Peňa Madridista de Eslovaquia.

STANOVY OZ La Peña Madridista de Eslovaquia:

Copyright © 2013-2018 HALAMADRID.SK | Všetky práva vyhradené! Všeobecné podmienky | Ochrana osobných údajov.