Domov Novinky Nuno Espírito Santo: Môj konflikt s Benzemom je nezmysel

Nuno Espírito Santo: Môj konflikt s Benzemom je nezmysel

Tréner Al-Ittihad sa rozhodol odkázať na nedávne mediálne správy, ktoré jasne naznačovali, že portugalský tréner nie je spokojný s prítomnosťou Karima Benzemu v jeho tíme.

Autor: Marek Varga
0 komentár

Saudskoarabský denník Al-Sharq Al-Awsat v stredu informoval o internej kríze, ktorá mala postihnúť majstra krajiny Al-Ittihad.

Jedným z hlavných problémov mal byť komplikovaný vzťah medzi Karimom Benzemom a trénerom Nunom Espírito Santom.

Podľa novín portugalský tréner nechcel, aby sa Francúz pripojil k tímu toto leto a mal dať jasne najavo, že 35-ročný útočník nezodpovedá jeho predstave o hre.

Nuno Espírito Santo vystúpil na tlačovej konferencii, kde sa ho na túto tému spýtal jeden z miestnych novinárov. Tréner bez okolkov odpovedal, čo si o tomto type informácií myslí.

„Chcem objasniť jednu vec. V tlači som čítal, že môj vzťah s Karimom nie je dobrý. Tí, čo ma poznajú, samozrejme vedia, že je to blbosť. Môj vzťah so všetkými hráčmi je dobrý.“

„V rámci tímu máme silný vzťah a so všetkými hráčmi sme spokojní. Sme radi, že je tu s nami Karim. Je šťastný a je to vidieť aj na ihrisku. Rád hrá za Al-Ittihad. Sme silná skupina, veľmi silná skupina.“

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x