Domov La Fábrica Nová posila pre Castillu

Nová posila pre Castillu

Real získal 19-ročný klenot Deportiva. Španiel hrá za španielsku reprezentáciu a je prvou posilou rezervného tímu pred novou sezónou.

Autor: Patrik98
0 komentár

Real Madrid nie je len prvým tímom. Vedenie si všíma aj mládežnícky tím, ktorého meradlom je Castilla. Niektorí kľúčoví hráči z minulej sezóny zmenia tímy (nie všetci) a športové vedenie už podniká kroky na vytvorenie konkurencieschopného tímu. Noel López, útočník Deportiva a španielsky reprezentant do 19 rokov, sa toto leto stal prvou posilou Castilly.

Dohoda bola uzavretá v nedeľu ráno. Útočník sa zaviazal Realu Madrid na ďalšie štyri sezóny. 19-ročný Noel López odohral v tejto sezóne 28 zápasov v prvom tíme a strelil štyri góly. Hrá aj za španielsku reprezentáciu do 19 rokov.

Noel bol v minulej sezóne kľúčovým hráčom mládežníckeho tímu Deportiva, ktorý vyhral španielsky šampionát, keď vo finále zdolal Barcelonu. Španiel bol vyhlásený za najlepšieho hráča turnaja a v zápase s Kataláncami strelil dva góly. V posledných týždňoch sa veľa tímov pýtalo na situáciu útočníka, ale hráč dal prednosť Los Blancos .

Noel mal ešte jeden rok neprofesionálnej zmluvy, ale mohla byť legálne ukončená, ak bola predložená profesionálna zmluva. Real Madrid sa snažil o dohodu s Deportivom a v nedeľu ráno bolo všetko uzavreté.

Útočník je prvou posilou, no nebude poslednou, ktorá príde do Castilly v najbližších dňoch. Real Madrid na čele s Manuelom Fernándezom rokuje o niekoľkých nových hráčoch.

Zdroj: Marca.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x