Domov Novinky Noblejas: „Budeme bojovať o body“

Noblejas: „Budeme bojovať o body“

Autor: Dany
60 videní

„Vonku hráme horšie, je ťažké získať body, ale my musíme vyhrať alebo remizovať. Budeme bojovať so všetkým nadšením sveta, aby sme mali nejaký ten bod, či už hráme doma alebo vonku“, povedal Noblejas. Pár slov ešte dodal de Tomás: „Nemáme veľa šťastia, ak hráme vonku. Musíme pokračovať v našej práci a výsledky sa dostavia“.

 

Nedostatok presnosti pred bránkou alebo inak povedané koncovka hráčov je to, čo musí tréner José Manuel Díaz zlepšiť. Raúl de Tomás povedal k tomu toľko: „Dať gól je niečo, čo sa nám nepodarilo už pár zápasov. Dávať góly je najdôležitejšia vec. Ako útočník, budem sa snažiť dávať góly a pomôcť tímu ako len viem“. V tomto kole čaká Castillu silný súper, ktorý má dostatok šancí proti súperom. „Jaén je tím, ktorý je silný doma a my budeme musieť pracovať tvrdo, aby sme získali tri body odtiaľ“.

 

Castilla nestráca nádej a to by mohlo byť kľúčom k dobrým výkonom a vyšplhaniu sa v tabuľke. „Sme si vedomí v akej sme situácii, ale my nemôžme byť zaslepení tým, že sme poslední v tabuľke a byť pesimistickí. Musíme byť od začiatku nadšení a získať tri body v každom zápase“, povedal Noblejas. Hráč tiež niečo povedal o morálke tímu v kabíne. „Tím je jednotný a my máme dostatok schopností, aby prišiel hlad bojovať o body“.

 

zdroj: realmadrid.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x