Domov Mužstvo Nezastaviteľný Ronaldo

Nezastaviteľný Ronaldo

Real Madrid „rozdrvil“ Real Sociedad vysoko 5-1 a opäť úradoval Cristiano Ronaldo.

Cristiano Ronaldo zaznamenal doma na Bernabéu hetrik a potvrdzuje svoju formu. Okrem toho asistoval aj na štvrtý gól svojho tímu, ktorý strelil Sami Khedira.

Prvý gól v zápase dal po krásnom centri Benzemu, keď si loptu spracoval a prudkou strelou poslal loptu do siete. V 26. minúte zahrával penaltu, keď v pokutovom území zahral rukou hráč Realu Sociedad Bergara. Ronaldo ju premenil a zaznamenal svoj druhý gól v zápase.

V druhom polčase v 76. minúte po faule na Modrića zahrával priamy kop, ktorý skončil v sieti Bravovej brány. Ronaldo tak zanamenal hetrik a osamostatnil sa v tabuľke strelcov, keď druhý Diego Costa z Atlética Madrid stráca na neho tri góly, avšak má ešte zápas k dobru.

zdroj: marca.com