Domov Mužstvo Najlepšia obrana a najlepší útok

Najlepšia obrana a najlepší útok

Autor: Dany

Carlo Ancelotti má v tíme skvelý útok  BBC – Bale, Benzema, Cristiano, ktorí nastrieľali v tomto roku 15 gólov! Najväčšie víťazstvo bolo proti Betisu (0:5).

Los Blancos nastrieľali zo všetkých tímov v roku 2014 najviac gólov. Za nimi sú Villareal (12) a Barcelona (11). Real Madrid znova objavil cit na góly a hráči sú vo väčšej pohode. Ďalšia skvelá správa pre Carletta je tá, že majú najlepšiu obranu v tomto roku.

Obaja brankári Realu Madrid sú bezkonkurenční, nedostali ani gól. Diego Lopéz drží čisté konto už 345 minút a Casillas dokonca 592 minút, čo je jeho nový osobný rekord! Pozitívne výsledky a dobré štatistiky majú dočinenia s tým, ako Ancelotti riadi tím v šatni. Zaoberal sa aj zložitými situáciami okolo Di Maríu a Moratu.

zdroj: marca.com