Domov Fanklub & komunita Na oficiálnej stránke Realu Madrid figuruje aj slovenský fanklub

Na oficiálnej stránke Realu Madrid figuruje aj slovenský fanklub

Autor: Marek Varga
10 videní

Dočkali sme sa! Aj takto môžeme označiť našu snahu dostať sa na oficiálny web Realu Madrid – realmadrid.com. Figurovali sme na ňom od samého začiatku ako nás klub schválil ako oficiálny fanklub, avšak nemali sme zadaný bližší popis, fotky a základné informácie.

Po skvelých vzťahoch priamo s predstaviteľmi klubu z Madridu sa už aj my môžeme pochváliť profilom na oficiálnej stránke realmadrid.com. Sme naozaj hrdí na to, že reprezentujeme našu malú krajinu a vedia o nás aj v najväčšom klube na svete!

Slovenský preklad popisu:

La Peña Madridista de Eslovaquia je označenie 1. oficiálneho fanklubu Realu Madrid C. F. na územi Slovenskej republiky. Ide o jedinečný projekt fanúšikov Realu Madrid na Slovensku. Vznik tohto oficiálneho fanklubu sprevádzalo množstvo práce a úsilia smerovaných k jedinému cieľu, aby aj fanúšikovia Realu Madrid C. F. na Slovensku mali svoju oficiálnu štruktúru a formu na podporovanie a zvyšovanie povedomia Realu Madrid C. F. na územi Slovenskej republiky.

Myšlienka vytvoriť niečo také, ako je oficiálny fanklub Realu na Slovensku vznikla na jar v roku 2012. Po prvotných a neformálnych úvahách sa pár nadšencov a fanúšikov Realu rozhodlo urobiť všetko preto, aby aj fanúšikovia Realu Madrid C. F. na Slovensku mali svoj oficiálny fanklub. Po dlhých a náročných mesiacoch sa podarilo pripraviť všetky nevyhnutné dokumenty na registráciu ministerstvom a následné schválenie fanklubu klubom. Dňa 26.06.2013 bola “La Peña Madridista de Eslovaquia” oficiálne zeregistrovaná, ako občianske združenie Ministerstvom vnútra SR. Po registrácii fanklubu na územi SR bola “La Peňa Madridista de Eslovaquia” dňa 30.9.2013 schválená klubom a zaradená do oficiálneho zoznamu “supporters clubs” Real Madrid C. F.

K fungovaniu fanklubu prispieva aj web stránka www.halamadrid.sk, ktorá pravidelne informuje slovenských fanúšikov aj o novinkách z diania v klube. Základnou myšlienkou tohto projektu sú práve prvotné úvahy a nadšenie, na ktorých vznikol tento oficiálny fanklub. Jedná sa o snahu sformalizovať a zjednotiť všetkých fanúšikov Realu na Slovensku a vytvoriť rešpektovanú a jednotnú základňu tohto nášho milovaného klubu.

Počet členov fanklubu neustále narastá, čo nás veľmi teší. Pravidelne organizujeme stretnutia členov a fanúšikov, futbalové turnaje, zájazdy na zápasy. Naši členovia pravidelne navštevujú zápasy Los Blancos aj vďaka fanklubu, ktorý im zabezpečí lístky.

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x