Domov Novinky Na akej TV stanici si vychutnáme La Ligu a Ligu majstrov?

Na akej TV stanici si vychutnáme La Ligu a Ligu majstrov?

Mnohí z nás riešia predsezónnu dilemu, na akej TV stanici si pozrieme náš milovaný Real. Odpoveď poznáme.

Autor: Marek
0 komentár

Úryvok pochádza zo sociálnych sietí TV stanice PremierSport.

Ešte viac futbalových zážitkov vo vysielaní PremierSport vďaka Lige Majstrov UEFA, La Lige, SerieA a Bundeslige!

Od augusta 2022 rozširujeme ponuku zápasov Ligy majstrov UEFA. Zákazníci budú môcť sledovať všetky zápasy Ligy majstrov počas sezóny.

V jesennej skupinovej fáze budú odvysielané oba úvodné zápasy hracieho dňa a následne aj štyri duely s večerným časom výkopu naživo. Všetky ostatné zápasy uvidia diváci s komentárom zo záznamu. V jarnej play-off časti už budú všetky stretnutia v priamych prenosoch.

„Som rád, že môžem ako prvý oznámiť slovenským a českým futbalovým fanúšikom historický moment, kedy odvysielame všetky zápasy Ligy majstrov UEFA počas nasledujúcich dvoch sezón. Verím, že táto informácia poteší každého milovníka futbalu a spríjemní mu zážitok zo sledovania našich televízií,“ prezradil Marcel Šatanek, senior manažér TV segmentu a terminálov spoločnosti Slovak Telekom.

Okrem TV kanálov PREMIER SPORT 2, Nova Sport 3 a Nova Sport 4 sa totiž zápasy Ligy majstrov dostanú aj na PREMIER SPORT 1. Takto bude viac zápasov Ligy majstrov k dispozícii pre zákazníkov na všetkých technológiách.

VIAC ZÁPASOV AJ Z EURÓPSKYCH LÍG

TV kanál PREMIER SPORT 1 rozšíri aj ponuku zápasov ďalších líg – na tomto TV kanáli budú môcť zákazníci sledovať po novom zápasy z La Ligy, Serie A či Bundesligy.

Všetky tieto ligy ostávajú naďalej aj na TV kanáloch Nova Sport 3 a Nova Sport 4 – aj v tomto prípade ďalší kanál takto rozšíri možnosti vysielania paralelných zápasov.

PREMIER SPORT a rovnako aj Nova Sport 3 a Nova Sport 4 majú vo svojom portfóliu poskytovatelia ako Orange, Telekom a Digi.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa PREMIER Sport TV (@premiersport.sk)

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x