Domov Novinky Môže Ancelotti dostať Balea späť k najlepším v Reale Madrid?

Môže Ancelotti dostať Balea späť k najlepším v Reale Madrid?

Autor: PDReal
16 komentárov 962 videní

Gareth Bale si posledných pár sezón v Reale Madrid neužil obzvlášť plodné chvíle. Walesan sa dostal do nemilosti trénera Zinedina Zidana.

V sezóne 2020/21 sa ťažko snažil získať formu na hosťovaní v Tottenhamu Hotspur a za posledných pár rokov z klubu niekoľkokrát takmer odišiel. Návrat Carla Ancelottiho by mohol byť pre Balea na Estadio Santiago Bernabeu zlomovým bodom.

Baleova budúcnosť po tohtoročnom európskom šampionáte je neistá. No už hovoril o tom, aké dobré sú jeho vzťahy s Ancelottim, pod ktorým pôsobil počas prvého talianovho pôsobenia v španielskom hlavnom meste.

„Môžem len povedať, že mám s ním skvelý vzťah,“ uviedol Bale pred zápasom Walesu proti Taliansku.

Aj vy môžete podporiť našu aktivitu, stať sa súčasťou Madridismo a užívať si benefity. Viac info tu - MADRIDISMO

„Je to skvelý tréner a v Reale Madrid bude robiť veľké veci.“

Vďaka pevnému zväzku medzi týmito dvomi Bale môže otočiť svoju kariéru v Reale Madrid, pretože pošramotený vzťah so Zidanom bol jedným z hlavných dôvodov straty miesta v základnej jedenástke Los Blancos.

Dobrý koniec minulej sezóny

Fanúšikov tiež povzbudilo ako Bale dokončil sezónu Premier League s Tottenhamom, keď dosiahol hetrik proti Sheffieldu United a zažiaril proti Leicestru City.

Ancelotti a Bale spolu okúsili úspech keď v roku 2014 vyhrali Ligu majstrov a Copa del Rey. Waleský útočník skóroval v oboch finále a Talian si myslí, že Bale môže odviesť dobrú prácu pre Real Madrid.

„Gareth nehral v Premier League veľa, ale dával góly,“ uviedol Ancelotti.

„V záverečných zápasoch sezóny bol efektívny, keď hral konzistentne. Vracia sa, poznám ho dobre. Ak bude mať motiváciu hrať, môže mať skvelú sezónu. Nepochybujem.“

„Stále mám veľa lásky k Garethovi, Iscovi, Marcelovi … budú mať motiváciu ukázať, že môžu stále hrať za Real Madrid.“

Baleov súčasný kontrakt na Bernabeu vyprší v lete 2022. Uviedol, že o svojej budúcnosti nebude robiť žiadne rozhodnutia, kým neskončí Euro 2020.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
16 Komentárov
Staršie
Novšie
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

16
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x