Domov Novinky Mourinhov návrat nie je témou

Mourinhov návrat nie je témou

Šumy a špekulácie o možnom návrate Josého Mourinha do Realu Madrid v posledných dňoch zosilneli. MARCA uvádza, že kráľovský klub o takomto kroku neuvažuje.

Autor: Marek
1 komentár

José Mourinho zanechal aspoň u niektorých fanúšikov Realu Madrid skvelé spomienky. Jeho význam v nedávnej histórii klubu je nepopierateľný, ale denník MARCA zdôrazňuje, že od roku 2013, keď Portugalčan opustil Španielsko, sa o prípadnom návrate neuvažuje.

Vedenie si trénera veľmi váži a cíti k nemu náklonnosť, ale momentálne sa o takejto možnosti neuvažuje.

Dôležité je, že Florentino Pérez a kľúčoví ľudia na čele kráľovského veľkoklubu udržiavajú s Mourinhom pravidelný kontakt. Ten spočíva vo výmene gratulácií po úspechoch na oboch stranách alebo inom uznaní.

Tréner sa od svojho odchodu netají tým, že patrí medzi madridistov a želá Los Blancos to najlepšie. Tento dobrý vzťah viedol k tomu, že sa z času na čas spája s návratom do Valdebebas, ale k dnešnému dňu takáto téma neexistuje.

MARCA upozorňuje, že budúcnosť Carla Ancelottiho v skutočnosti závisí od výsledkov na konci tejto sezóny. Nejde o nič nové a neprekvapuje to ani samotného trénera. Každá prehra Realu Madrid roznieti špekulácie o budúcnosti trénera a hráčov. Samotný klub však zostáva pokojný a čaká na ďalší vývoj.

Tento týždeň priniesol fámy o Mourinhovi. Predtým sa špekulovalo o Raúlovi, Mauriciovi Pochettinovi, Thomasovi Tuchelovi či Xabim Alonsovi. V nasledujúcich týždňoch sa pravdepodobne objaví niekto ďalší, ale noviny zdôrazňujú, že Real Madrid k dnešnému dňu nemá žiadneho favorita ani nevyhodnocuje možnosti, ako nahradiť Ancelottiho.

Takéto analýzy sa môžu začať až po skončení sezóny a prehodnotení práce Taliana. Ten chce v Madride zostať, ale nie je tajomstvom, že v prípade prepustenia bude môcť nájsť okamžitú útechu v práci pri brazílskej reprezentácii.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
1 Komentár
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

1
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x