Domov Novinky Modrićov štart proti Neapolu je otázny

Modrićov štart proti Neapolu je otázny

Chorváta zajtra čakajú posledné testy a až potom sa dozvieme, či bude stredopoliar v nominácii na stredajší zápas proti talianskemu majstrovi.

Autor: Marek
0 komentár

Carlo Ancelotti si bude musieť počkať do utorka, aby zistil, či môže v zápase Ligy majstrov proti Neapolu počítať s Lukom Modričom, uvádzajú AS a MARCA.

Stredopoliar sa vrátil z Cádizu s nepríjemnými pocitmi a zdravotníci sa rozhodli odložiť záverečné vyšetrenie magnetickou rezonanciou na zajtra, aby zistili rozsah Chorvátových príznakov.

Prvý dojem je optimistický, no klub je radšej opatrný vzhľadom na nedávne skúsenosti tímu so zraneniami. Modrić, ktorý nastúpil na včerajší zápas od prvej minúty a bol jedným z najvýraznejších hráčov na Nuevo Mirandilla, opustil ihrisko v polovici druhého polčasu s nepríjemnými pocitmi v zadnej časti ľavého stehna, ako potvrdil na tlačovej konferencii samotný Carlo Ancelotti.

V podstate sa mal dnes podrobiť testom, no madridskí lekári sa ich rozhodli odložiť na zajtra, aby získali presnejšiu diagnózu.

Modrićova účasť v zápase proti Neapolu nie je vylúčená a Real Madrid chce matematicky spečatiť prvé miesto v skupine. Ak sa však Lukova absencia potvrdí, pripojí sa k Tchouaménimu a Camavingovi.

Pokiaľ ide o Brahima, navštívil Valdebebas, ale netrénoval. Útočník je po včerajších žalúdočných problémoch oslabený a do zajtra bude oddychovať doma. Kepa medzitým opäť individuálne pracoval v očakávaní možného návratu na sobotňajší zápas proti Granade.

Aktualizácia: Arancha Rodríguez z Cadena COPE hlási, že Modrić takmer určite vynechá zápas s Neapolom a pravdepodobne vynechá aj zápas proti Granade.

zdroj: marca.com, as.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x