Domov Novinky Modrić si nezahrá proti Neapolu

Modrić si nezahrá proti Neapolu

Chorvátsky stredopoliar dnes absolvoval testy, ktoré potvrdili, že neutrpel žiadne vážne zranenie, no zajtra bude na trávniku chýbať.

Autor: Marek
0 komentár

Chorvátsky stredopoliar sa vrátil z Cádizu s bolesťami v ľavom stehne a lekárske služby Realu Madrid sa až dnes rozhodli vykonať záverečné vyšetrenia magnetickou rezonanciou, aby zistili rozsah Modrićových symptómov.

Dojmy boli od začiatku optimistické a predpokladalo sa, že to nie je nič vážne, čo potvrdili aj dnešné testy vo Valdebebas.

Španielski novinári jednomyseľne informovali, že Modrić utrpel natiahnutie svalu na ľavom stehne, no nedošlo k žiadnemu natiahnutiu ani natrhnutiu.

Chorvát určite nenastúpi v zajtrajšom zápase proti Neapolu a dnes s tímom ani netrénuje, no pocity sú natoľko pozitívne, že v tejto chvíli nie je vylúčená ani jeho účasť v sobotňajšom zápase proti Granade.

Modrić utrpel svalové napätie v Nuevo Mirandilla a opustil ihrisko v polovici druhého polčasu, pretože trénerský štáb nechcel zbytočne riskovať vzhľadom na viaceré zranenia v tíme.

Carlo Ancelotti zajtra nebude môcť počítať nielen s Chorvátom, ale ani Kepom Arrizabalagom, Thibautom Courtoisom, Éderom Militãom, Aurélienom Tchouaménim, Eduardom Camavingom, Ardom Gülerom a Viníciusom. Pripravený na hru by mal byť Brahim Díaz, ktorý si už poradil so žalúdočnými problémami.

zdroj: Twitter

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x