Domov Novinky Modrič dostal ponuku stať sa súčasťou trénerského tímu Realu Madrid

Modrič dostal ponuku stať sa súčasťou trénerského tímu Realu Madrid

Luka Modrič je na odchode z Realu Madrid, ale ako bude pokračovať jeho kariéra ešte jasné nie je.

Autor: Matej Kubove
0 komentár

Chorvát počas aktuálneho ročníka nenastupuje pravidelne a na ihrisku trávi na svoje pomery veľmi málo času. Preto je čoraz istejšie, že po dvanástich rokoch opustí Santiago Bernábeu.

Navyše nenastupuje ani v kľúčových stretnutiach a keďže mu zmluva končí, tak je všetko v podstate jasné. Od klubu by nemal dostať návrh na predĺženie kontraktu.

Pred rokom dostal ponuku zo Saudskej Arábie, ktorú nevyužil. Očakáva sa, že teraz by mala prísť znova. Záujem už prejavili takisto v zámorskej MLS.

Avšak, ako informuje denník AS s odvolaním sa na The Athletic, je tu nová nečakaná možnosť. Modrič dostal ponuku, aby sa stal členom trénerského štábu pod vedením Carla Ancelottiho.

To by znamenalo, že ukončí hráčsku kariéru. Naposledy to ako člen Realu Madrid urobil Zinedine Zidane v roku 2006, aj keď posledný duel odohral za národný tím Francúzska vo finále MS.

Modrič ale podľa informácií o tejto možnosti aktuálne neuvažuje, pretože sa cíti byť dostatočne pripravený na to, aby pokračoval v pozícii hráča a užíval si futbal v inom klube.

 

Zdroj: football-espana.net

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x