Domov Novinky Mladíci Realu Madrid vstúpili do turnaja v Michalovciach víťazstvom

Mladíci Realu Madrid vstúpili do turnaja v Michalovciach víťazstvom

Po tom, čo celý tím dorazil do Michaloviec v utorok vo večerných hodinách, ich čakal na druhý deň zápas proti Šachtaru Doneck, ktorý sa začal o 20:00.

Diváci sa mali na čo pozerať, na zápas ich prišlo až 2200. Real Madrid od začiatku dominoval v zápase, skórovať sa mu ale podarilo až v 55. minúte, keď striedajúci Rivero vypálil spoza 16-tky a jeho projektil skončil v šibenici brány Šachtaru.

Biely balet pridal aj poisťujúci gól v 72. minúte a úspešným strelcom bol opäť Rivero, keď potrestal chybu obrancu Shevchenka a bez problémov skóroval. Real Madrid vyhral v úvodnom vystúpení nad Šachtarom 2:0 a ujal sa vedenia v tabuľke skupiny A.

Dnes majú na programe Madridčania prestížny zápas s domácimi Michalovcami, kde sa bude konať aj náš 1. neoficiálny zraz La Peňa Madridista de Eslovaquia !

Real Madrid CF – FC Šachtar Doneck 2:0 (0:0)

Góly: 55. a 72. Rivero

ŽK: 59. Molina, 68. Bas, 70. Martinez – 60. Kovalenko

Rozhodoval: Sedlák – 2 200 divákov

REAL Madrid: Barbero – Bas, Herrera (75. Fernandez), Sena, Molina (75. J. Sanchez) – M. Garcia (58. Gonzalez), Grau, Seoane, Rodriguez (58. Martinez) – Hlal (50. Buces), Mayoral (50. Rivero)

Milí fanúšikovia, dnes na zápase, ktorý sa začína o 20:00 kľudne sa pridajte k nám, spoznáte nás veľmi ľahko, nechajte sa prekvapiť! Zraz máme o 19:30 pred štadiónom MFK Zemplín. Tešíme sa na Vašu spoluúčasť!

zdroj: mfkzemplin.sk