Domov Prestupy Miláno preberie s Realom Madrid možnosť získania Brahima Díaza

Miláno preberie s Realom Madrid možnosť získania Brahima Díaza

Všetko nasvedčuje tomu, že španielsky stredopoliar sa do Madridu nevráti a natrvalo sa usadí v Miláne, kde hrá už tretiu sezónu.

Autor: Marek
0 komentár

V júli 2021 sa AC Miláno rozhodlo zapožičať si Brahima Díaza na dve sezóny po tom, čo Španiel už strávil rok v hlavnom meste Lombardie.

Majitelia talianskeho klubu boli s hrou stredopoliara spokojní, zatiaľ čo kráľovský klub sa zaujímal najmä o jeho ďalší vývoj.

Do vypršania zmluvy 23-ročného hráča zostáva menej ako šesť mesiacov a čoskoro bude potrebné prijať konečné rozhodnutie.

Miláno je naďalej spokojné s výkonmi hráča a už sa dohodlo so zástupcami Los Blancos na rokovaniach o Brahimovom odkúpení, informuje Fabrizio Romano.

Očakáva sa, že udržanie Španiela v tíme bude pre Miláno rovnakou prioritou ako udržanie Rafaela Leaoa alebo Oliviera Girouda.

V dohode medzi klubmi sa uvádza, že Miláno bude môcť dať na stôl 22 miliónov eur a získať ho natrvalo, ale kráľovský klub si ponechá právo odkúpiť ho späť za 27 miliónov eur. Miláno chce znovu rokovať o podmienkach, aby mohlo hráča získať natrvalo za o niečo nižšiu sumu.

Brahim odohral v tejto sezóne 19 zápasov v Serii A a Lige majstrov, na ihrisku strávil 947 minút, strelil 4 góly a zaznamenal 2 asistencie. Pred aj po majstrovstvách sveta Španiel pravidelne nastupoval v základnej jedenástke, hoci vždy opustil ihrisko pred záverečným hvizdom rozhodcu. Najčastejšie hráva na pozícii ofenzívneho stredopoliara alebo na pravej strane útoku.

zdroj: Twitter

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x