Domov Novinky Miláno diskutuje s Realom o Brahimovi

Miláno diskutuje s Realom o Brahimovi

Autor: Marek
7 komentárov

Los Blancos stále veria v Brahima, a preto sa ho nechcú zbaviť bez toho, aby sa mohol vrátiť.

Real Madrid a Miláno už rokujú o Brahimovi Díazovi, informuje Goal. V posledných týždňoch došlo k pravidelným kontaktom medzi oboma klubmi a v utorok ráno sa uskutočnilo dôležité stretnutie o budúcnosti Španiela, ktorý včera debutoval za španielsky národný tím a toto vystúpenie oslávil gólom.

Brahim možno nebol nespochybniteľným hráčom základnej jedenástky, ale sezónu zakončil siedmimi gólmi a štyrmi asistenciami.

V posledných kolách však hral v základnej zostave a pomohol mužstvu pri dlhoočakávanom postupe do Ligy majstrov. Isté je, že Miláno chce za neho bojovať.

Králi nestrácajú vieru v jeho schopnosti. Jeho sezóna je hodnotená veľmi pozitívne a jeho pokrok vidno voľným okom.

Nemožno teda vylúčiť, že Brahim zostane na San Siro ešte jednu sezónu. Real ho v žiadnom prípade nechce stratiť navždy. Ak budú Milánčania uprednostňovať trvalé získanie útočníka, budú musieť zaplatiť najmenej 30 miliónov eur.

To sú očakávania Los Blancos, samozrejme s dodatkom o možnom spätnom odkúpení aj za vyššiu sumu ako je spomínaných 30 miliónov eur.

Budúcnosť Brahima môže závisieť aj od názoru Carla Ancelottiho, ktorý s ním počas prvej etapy trénovania v Madride nemal možnosť spolupracovať.

Konečné rozhodnutie nemusí byť na trénerovi. Financie klub hľadá a práve za Brahima by mohli zinkasovať značnú sumu.

zdroj: goal.com

Subscribe
Notify of
7 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

7
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x