Domov Prestupové leto 2022 Mendes chce, aby Asensio čo najskôr odišiel

Mendes chce, aby Asensio čo najskôr odišiel

O Španiela, ktorý sa s najväčšou pravdepodobnosťou v lete rozlúči s Realom Madrid, má záujem veľa klubov.

Autor: Marek
2 komentáre

Jeho služby vyhľadávajú najmä anglické tímy, ale aj Juventus či Miláno.

Zdá sa, že budúcnosť Marca Asensia je vzdialená od Realu Madrid. Zmluva španielskeho hráča vyprší 30. júna budúceho roka.

Samotný 26-ročný hráč sa nedávno vyjadril, že s klubom bude ešte rokovať, no vidí tri možné scenáre: predĺženie zmluvy, odchod alebo dodržanie zmluvy. Poslednú možnosť však Los Blancos odmietajú, o rok nemienia útočníka pustiť zadarmo.

Kráľovská rodina ponúkla Asensiovi predĺženie zmluvy, ale nezvýšila mu plat. Španielske médiá v posledných dňoch informovali, že futbalista túto ponuku odmietol, čo je jasným signálom, že sa začína obzerať po novom tíme a po šiestich sezónach v klube sa jeho kariéra v Madride skončí.

Španiel v posledných mesiacoch nehral v tíme vedúcu úlohu a prehrával súboj o miesto v zostave s Fede Valverdem či Rodrygom, no napriek tomu dokázal streliť 12 gólov.

Klub a futbalista by boli radi, keby sa situácia čo najskôr vyjasnila. Anton Meana z Cadena SER informuje, že Jorge Mendes, ktorý sa tento rok stal hráčovým novým agentom, chce, aby Asensio čo najskôr opustil Real Madrid.

Predtým sa hovorilo, že o Španiela má najväčší záujem Manchester United, no o jeho služby sa majú uchádzať aj ďalšie anglické tímy, no rovnako ako Red Devils sa o neho bijú aj Newcastle, Juventus či Miláno.

Akú sumu by za hráča Los Blancos očakávali, zatiaľ nie je známe, no len ťažko uveriť, že by ho boli ochotní predať za menej ako 50 miliónov eur.

zdroj: Cadena SER

Subscribe
Notify of
2 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

2
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x