Domov Novinky Mbappé: Môže to zmeniť moje rozhodnutie? Nie, nie, nie

Mbappé: Môže to zmeniť moje rozhodnutie? Nie, nie, nie

Kylian Mbappé sa predstavil pred novinármi v mixzóne po víťazstve nad Barcelonou. Francúz odpovedal na otázky vo francúzštine a španielčine a nakoniec krátko odpovedal na otázku o svojej budúcnosti.

Autor: Marek Varga
0 komentár

Novinár Chiringuito sa počas útočníkovho krátkeho vystúpenia v mixzóne niekoľkokrát pokúsil opýtať, či tento postup a to, že sa dostal v Lige majstrov tak ďaleko, niečo mení na jeho budúcnosti.

Krátku odpoveď sa mu podarilo získať až na samom konci, ako môžete vidieť na videu nižšie. Samotný novinár ubezpečil, že Francúza pozná a že to bola určite odpoveď na jeho otázku, hoci v pozadí počuť veľa hluku:

Môže sa zmeniť vaše rozhodnutie? Môže sa zmeniť vaše rozhodnutie?

„Nie, nie, nie.“

Okrem toho, povedal Kylian po španielsky: „Je isté, že mám sen vyhrať s Parížom Ligu majstrov. Je to ďalší krok po stretnutí so skvelým tímom, želám im veľa šťastia, ale teraz ideme ďalej my a pokúsime sa ísť do Wembley.“

„Sme pripravení bojovať o finále. Odohrali sme skvelý zápas ako tím a ako skupina. Šesť dní sme tvrdo pracovali s myšlienkou vyhrať tento zápas. Určite je to veľký deň pre klub a gratulujem všetkým v klube.“

zdroj: Chiringuito

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x