Domov Novinky Marco Asensio opustí Real Madrid

Marco Asensio opustí Real Madrid

Koniec telenovely. Marco Asensio (27 rokov) po skončení sezóny opustí Real Madrid.

Autor: Marek
11 komentárov

Relevo dnes prinieslo informáciu, že sa Španiel rozhodol odmietnuť ponuku na predĺženie zmluvy, ktorú má na stole, a v najbližších týždňoch podpíše zmluvu s novým klubom.

Jorge Mendes, jeho zástupca, a José Ángel Sánchez, generálny riaditeľ klubu od decembra rokujú o predĺžení zmluvy, no napokon sa rozhodne hľadať nové pôsobisko.

Dôvody, pre ktoré odchádza, sú výlučne športové. Aj keď od 1. januára môže podpísať zmluvu s ktorýmkoľvek tímom, Asensio čakal na Real Madrid až do konca, pretože jeho prvou možnosťou bolo vždy zostať v bielom drese.

Chcel vidieť, či sa slová Ancelottiho prenesú aj na ihrisko, pretože Talian mu vždy hovoril, že je pre neho dôležitým hráčom.

Jeho dôležitosť vo veľkých zápasoch však bola menšia: náhradník vo všetkých zápasoch vyraďovacej fázy Ligy majstrov a tiež v semifinále a finále Copa del Rey.

Marco má na stole poriadnu hŕstku ponúk a stále sa nerozhodol o svojom osude. Stále čakal, či na Bernabéu pokračovať alebo nie, bez toho, aby ho ovplyvňovali ponuky zo zahraničia.

V posledných mesiacoch mu na dvere zaklopalo viacero veľkých klubov z Talianska a Anglicka.

Asensio odchádza z Madridu s historickým rekordom

Odchádza s tromi Ligami majstrov, štyrmi MS klubov, tromi európskymi superpohármi, tromi ligami, tromi španielskymi superpohármi a jedným Copa del Rey.

Svoj ďalší klub si bude hľadať v zahraničí…

zdroj: relevo.com

Subscribe
Notify of
11 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

11
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x