Domov Prestupy Marcelo má ponuky

Marcelo má ponuky

Brazílčan je od ukončenia zmluvy s Realom Madrid voľný hráč a má ponuky v Európe. Tá posledná je z Lazia.

Autor: Marek
0 komentár

Na dvere Marcela po ukončení zmluvného vzťahu s Realom Madrid zaklopalo už niekoľko tímov.

Ľavý obranca, ktorý prišiel do Španielska v januári 2007, teraz vo veku 34 rokov hľadá nové dobrodružstvo… a jeho „trh“ je stále aktívny, keďže máme pred sebou koniec júla.

Brazílčan je už 20 dní voľným hráčom a je presvedčený, že mu ešte zostáva plyn na výkon na dobrej úrovni, čo sa pretavilo do niekoľkých ponúk z rôznych kútov sveta.

V týchto dňoch sa o Marcela zaujímalo viac tímov, ako prvé prišlo Marseille.

V posledných hodinách naskočil do rozbehnutého vlaku taliansky tím: Lazio. Klub z talianskej metropoly urobil prvý krok, aby zistil hráčove úmysly, pokiaľ ide o hranie na vysokej úrovni.

Marcelo hral v minulej sezóne málo, no táto nová výzva ho môže dostať opäť na vysokú úroveň. V Taliansku sa totiž už hovorí o mediálnom dopade, ktorý by mal príchod bývalého kapitána Realu Madrid na rímsky tím.

Marcelo mohol skončiť aj ďalej od Európy. Ponuky sa objavili aj z Kataru, Turecka či Emirátov. Postupne sa však viac a viac začali o neho zaujímať aj európske mužstvá.

Najpravdepodobnejšou destináciou bolo Turecko. Naďalej by hral v tíme s európskou súťažou a bol by súčasťou brazílskej légie, ktorá hrá v Turecku, aby mu uľahčila adaptáciu na ligu.

Brazílčan však chce zostať na starom kontinente, aby mohol ďalej súťažiť a v Laziu by takáto situácia mohla nastať.

Lazio loví v Španielsku

Počas tohto prestupového trhu Lazio loví v Španielsku. Získal Luísa Maximiana z Granady za 11,2 milióna a produkt akadémie Realu Madrid Maria Gilu za niečo vyše šesť miliónov. Ak by prišiel Marcelo zadarmo, uzavrel by španielsky kruh.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x