Domov Novinky MARCA: Zidane po sezóne končí

MARCA: Zidane po sezóne končí

Autor: Marek Varga
3263 videní

Už o pár dní Francúz oznámi, že sa lúči s klubom. Hráčov o tom informoval už minulý týždeň. Raúl je kandidátom číslo jedna na tento post.

MARCA včera večer potvrdila to, čo ohlásili Onda Cero a Goal: Zinedine Zidane už hráčov informoval, že po sezóne odíde z klubu a v budúcej sezóne už nebude trénerom Realu Madrid.

Tréner povedal hráčom svoje rozhodnutie po poslednom tréningu pred zápasom so Sevillou. Rozhovor trval niekoľko minút a preto Francúz meškal na tlačovú konferenciu. Zizou teda môže získať svoj posledný titul s Los Blancos.

Tričko Fanklub – 16€

Rozhodnutie trénera je veľmi dobre premyslené a pevné. Zidane dospel k záveru, že jeho etapa v Reale Madrid je na konci a je čas odstúpiť. Je to druhýkrát, čo Zidane opustí Real Madrid, aj keď tentokrát to nie je také prekvapivé ako predtým. Francúz o tom verejne nehovorí, ale všetko je to už uzavreté.

Zidane odíde s jedenástimi alebo dvanástimi trofejami, ktoré získal ako tréner. Všetko závisí od toho, či dokáže v závere sezóny predbehnúť Atlético.

Už teraz je však jedným z najúspešnejších trénerov v histórií klubu. Viac pohárov ako on získal iba Miguel Muñoz, ktorý ich má 14.

Zizou má odísť krátko po skončení sezóny a klub musí naplno pracovať na tom, aby našiel jeho nástupcu. Nebude to ľahké. MARCA uvádza, že Raúl zostáva kandidátom číslo jedna. Zvažuje sa aj Allegri alebo Löw.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
14 Komentárov
Staršie
Novšie
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

14
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x