Domov Novinky MARCA: Raúl myslí len na Real Madrid

MARCA: Raúl myslí len na Real Madrid

Nemci vidia Raúla v Berlíne, no v Španielsku nás ubezpečujú, že kráľovská legenda sa sústreďuje na spoluprácu s Castillou a zatiaľ ho neinformovala, že uvažuje o odchode.

Autor: Marek
0 komentár

Raúl González vzbudzuje veľký záujem ako tréner a Union Berlin sa mal zaradiť do poradovníka ako posledný. MARCA uvádza, že hoci Nemci hovoria o veľmi pokročilej téme, Real Madrid nemá od trénera žiadne informácie o jeho potenciálnom odchode.

Podľa klubu sa 46-ročný hráč sústreďuje na spoluprácu s Castillou. Jeho hlavným cieľom je jedného dňa viesť prvý tím Realu Madrid. Zatiaľ sa tam dostáva cez Castillu a plnú spoluprácu s Carlom Ancelottim, ktorý svojich hráčov využije v prípade zranení.

Keď sa ho pýtajú na postup do prvého tímu, mlčí, pretože verí, že svoj cieľ dosiahne len prácou. Možno to nakoniec nebude stačiť, ale jeho argumentom je to, čo robí každý deň vo Valdebebas.

Niet pochýb o tom, že situácia s budúcnosťou trénera prvého tímu je horúca, keďže Carlo Ancelotti je neustále spájaný s Brazíliou. Má zmluvu, ktorá vyprší v júni 2024. Talian síce dáva prednosť Realu, no v Madride je kolotoč mien, ktoré by ho nahradili.

Málokedy sa vyťahujú hráči do prvého tímu od Raúla. Teraz to tak bude pri početných zraneniach, pretože Gonzalo a Nico Paz zrejme zostanú v prvom tíme dlhšie.

MARCA analyzuje, že na lavičke Castilly boli také postavy ako Michel, Solari, Rafa Benítez, Lopetegui, Santisteban, Zidane, Del Bosque, Portugalsko, Amancio, Buyo, Toril, López Caro a Ramis.

Nie každý dostal šancu v prvom tíme. Raúl mal veľa ponúk na odchod, no vie, ako veľa znamená byť v Reale a koľko znamená byť aj na lavičke Castilly.

V júni mu tiež vyprší zmluva, no zatiaľ sa sústredí len na Real Madrid. Podľa Nemcov ho Union kontaktoval, no MARCA tvrdí, že cieľová destinácia Španiela sa nemení.

Podobnú cestu vývoja zvolil aj Álvaro Arbeloa. Xabi Alonso vyrazil do sveta a jeho rozhodnutie sa tiež zdá byť dobré.

Alonso sa neustále spomína ako potenciálny nástupca Ancelottiho. Do tohto kolotoča sa už postavili Zidane, Mourinho, Nagelsmann a Scaloni. Ako vždy, o všetkom rozhodnú výsledky. Zaujímavé je, že všetci spomínaní, vrátane Raúla, veria, že Carlo Ancelotti je ideálnym trénerom Realu Madrid.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x