Domov Novinky MARCA: Prípad Ramosa sa blíži k vyriešeniu

MARCA: Prípad Ramosa sa blíži k vyriešeniu

Autor: Marek Varga
1714 videní

Sergio Ramos a Florentino Pérez sa naďalej rozprávajú o budúcnosti kapitána. MARCA uvádza, že celá záležitosť sa má čoskoro vyriešiť.

MARCA dala dôraz na to, že hráč a prezident sa nikdy neprestali rozprávať o predĺžení zmluvy. Nenarušilo to ani vyhlásenie, že Ramos bude počúvať na ponuky z iných klubov.

Potom nastalo ticho. MARCA však tvrdí, že Ramos a Florentino sa pravidelne rozprávali a v ťažkých časoch spojili svoje sily. Futbalista sa musel vysporiadať s rehabilitáciami po artroskopii kolena a prezident s koronavírusom.

Obaja sa stretli aj v utorok vo Valdebebas pred odletom tímu do Bergama a ich vzťah zostal srdečný, korektný a úprimný.

Denník tvrdí, že situácia s Ramosovou zmluvou sa má čoskoro vyriešiť. Cieľom klubu je ukončiť celý príbeh skôr, ako sa vráti Ramos do hry. Každým dňom sa Ramos blíži k predĺženiu zmluvy v Reale Madrid. Nikto nevie nič o tom, že by mal mať Ramos inú ponuku.

Pred niekoľkými týždňami sa písalo o tom, že odchod Španiela bol istý, ale dnes MARCA tvrdí, že situácia v Madride je naklonená na stranu kapitána.

Samotný hráč sa musel presvedčiť o tom, že kluby momentálne nie sú v najlepšej finančnej kondícii. Napríklad Juventus ohlásil stratu 113 miliónov eur.

Nakoniec sa o všetkom rozhodne na oficiálnom stretnutí Florentina s Ramosom. Na stretnutí nečakajte nikoho iného, obaja sa navzájom poznajú najlepšie. Rešpektujú sa navzájom a veria, že táto téma sa môže uzavrieť len vďaka nim dvom.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
4 Komentárov
Staršie
Novšie
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

4
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x