Domov Novinky MARCA: Nacho zvažuje, že zostane aj ďalšiu sezónu

MARCA: Nacho zvažuje, že zostane aj ďalšiu sezónu

Vstupenky na sobotňajší zápas proti Betisu sú vypredané. Fanúšikovia sa chcú rozlúčiť s Tonim Kroosom, ktorý oficiálne oznámil koniec kariéry. Nie je však jasné, či to bude posledný domáci zápas pre Nacha, ktorý stále zvažuje, že zostane ešte jednu sezónu.

Autor: Henriette Ősziová
0 komentár

Túto sobotu sa Real stretne na Santiago Bernabéu s Realom Betis v poslednom ligovom zápase sezóny 2023/24. Nedávne oznámenie Toniho Kroosa o jeho odchode viedlo madridistov k tomu, že sa dokonca ponáhľali po vstupenky, aby sa mohli rozlúčiť so svojou legendou. Podľa správ médií boli všetky vstupenky na toto stretnutie vypredané.

V súčasnosti sa na klubovej stránke môžete zaradiť do veľmi dlhého radu, no vaše šance na získanie lístka sú mizivé. Nikto si nechce nechať ujsť Kroosov posledný zápas na Santiago Bernabéu.

Fanúšikovia sa chcú rozlúčiť s Nemcom, ktorý pred pár dňami oficiálne oznámil, že po EURO ukončí svoju kariéru.

Momentálne však nie je známe, či bude Toni jediným hráčom, ktorý sa v sobotu naposledy predstaví pred fanúšikmi v kráľovskom chráme. Ďalším hráčom, ktorému končí zmluva 30. júna, je Nacho.

Ešte pred niekoľkými dňami sa zdalo, že Španiel sa po skončení aktuálnej sezóny rozlúči s klubom a s najväčšou pravdepodobnosťou zamieri do USA.

Koniec sezóny sa však čoraz viac blíži a budúcnosť kapitána kráľov je stále otázna. Ako informuje agentúra MARCA, situácia 34-ročného hráča sa v posledných dňoch zmenila a Nacho teraz vážne uvažuje o tom, že zostane v Reale Madrid aj ďalší rok.

Stopér stále váha medzi odchodom a predĺžením zmluvy. Od tejto sezóny je prvým kapitánom Los Blancos a v tejto úlohe už vyhral španielsky Superpohár a La Ligu.

Tým to však nekončí, pretože 1. júna ho v Londýne čaká možnosť zdvihnúť nad hlavu najcennejšiu trofej v európskom futbale.

„Dať okolo krku šál bohyne Cibeles? To bolo niečo výnimočné, jeden z najemotívnejších momentov môjho života. Zdvihnúť trofej vedľa bohyne je niečo výnimočné. Sníval som o tom mnoho nocí, ale kým to nezažijete… veľkolepé. Nikdy na to nezabudnem a dúfam, že sa sem budem môcť vrátiť o niekoľko dní,“ povedal obranca na oslave prvenstva.

Už v sobotu sa na Bernabéu určite rozlúči Toni Kroos a možno práve Nacho. Kráľovský klub tak ukončí vynikajúcu sezónu, v ktorej si štyri kolá pred koncom súťaže zabezpečil ligový titul.

Nemusí to však byť posledné tohtoročné stretnutie hráčov s fanúšikmi, pretože v prípade víťazstva vo finále proti Borussii sa celý tím ešte vráti na štadión, aby na druhý deň s fanúšikmi oslávil zisk ďalšieho európskeho pohára.

Zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x